Pseudokonkurs "Żenująca kopia"
#1
Gdy odpowiedziałem na zadanie z konkursu Szmera "Chryzantemy i Motywy" zacząłem się zastanawiać jakie punkty sam bym umieścił w takim konkursie.

Nie miałem na celu robić z tego jakiegokolwiek konkursu na cokolwiek, ale gdy usłyszałem, że dla Czerwonego odpowiedź była głównie ćwiczeniem intelektualnym, to może warto się podzielić od tak moimi punktami. Polecam innym o ile chcą spróbować napisać scenariusz, lub własne punkty.

1) Polska jest trzecią co do wielkości gospodarką.
2) Wśród światowych przywódców jest dużo kobiet.
3) Elity w Rosji są zdominowane przez wyznawców islamu.
4) Warszawa została w przeszłości doszczętnie zniszczona, a wydarzenie to ma przynajmniej tak duże znaczenie dla Polaków jak irl powstanie warszawskie.
5) W USA nigdy nie zniesiono niewolnictwa.
6) Żydzi posiadają własne państwo.
7) W większości państw najsilniejszymi ruchami kontestacyjnymi są neonaziści/naziści/faszyści (niepotrzebne skreślić), oraz kooperatyści.
8) Bourbonowie są najbardziej wpływową rodziną we Francji.
Odpowiedz
#2
Zacząłem pisać projekt, który chyba będzie zakładać islamską Polskę i rozpowszechnienie się w Europie Zach. chrześcijańskiego socjalizmu wywodzącego się z angielskiego levelleryzmu. Nie wiem, czy go dokończę, ale na pewno chęć zrobienia islamskiej Rosji zawiodła mnie w rejony interesujące Tongue
Odpowiedz
#3
Na kolejny duży scenariusz w najbliższym czasie nie mam weny, sorry. Ale widziałbym jakieś dużo skuteczniejsze niż w naszej rzeczywistości rozpropagowanie po świecie rewolucyjnego socjalizmu.
Odpowiedz
#4
Nie martw się Czerwony. Nie śpieszy mi się. Termin scenariuszu ustalę na 1 grudnia. Może odzyskasz wenę, bo chętnie bym zobaczył co wymyślisz.

Islamska Polska to chyba sprawiłaby, że gra byłoby mało grywalna, ale jeśli tak tobie to Szmerze wychodzi, to trudno.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości