Kanciapa: historie nieprawdziwe

Pełna wersja: Pseudokonkurs "Żenująca kopia"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdy odpowiedziałem na zadanie z konkursu Szmera "Chryzantemy i Motywy" zacząłem się zastanawiać jakie punkty sam bym umieścił w takim konkursie.

Nie miałem na celu robić z tego jakiegokolwiek konkursu na cokolwiek, ale gdy usłyszałem, że dla Czerwonego odpowiedź była głównie ćwiczeniem intelektualnym, to może warto się podzielić od tak moimi punktami. Polecam innym o ile chcą spróbować napisać scenariusz, lub własne punkty.

1) Polska jest trzecią co do wielkości gospodarką.
2) Wśród światowych przywódców jest dużo kobiet.
3) Elity w Rosji są zdominowane przez wyznawców islamu.
4) Warszawa została w przeszłości doszczętnie zniszczona, a wydarzenie to ma przynajmniej tak duże znaczenie dla Polaków jak irl powstanie warszawskie.
5) W USA nigdy nie zniesiono niewolnictwa.
6) Żydzi posiadają własne państwo.
7) W większości państw najsilniejszymi ruchami kontestacyjnymi są neonaziści/naziści/faszyści (niepotrzebne skreślić), oraz kooperatyści.
8) Bourbonowie są najbardziej wpływową rodziną we Francji.
Zacząłem pisać projekt, który chyba będzie zakładać islamską Polskę i rozpowszechnienie się w Europie Zach. chrześcijańskiego socjalizmu wywodzącego się z angielskiego levelleryzmu. Nie wiem, czy go dokończę, ale na pewno chęć zrobienia islamskiej Rosji zawiodła mnie w rejony interesujące Tongue
Na kolejny duży scenariusz w najbliższym czasie nie mam weny, sorry. Ale widziałbym jakieś dużo skuteczniejsze niż w naszej rzeczywistości rozpropagowanie po świecie rewolucyjnego socjalizmu.
Nie martw się Czerwony. Nie śpieszy mi się. Termin scenariuszu ustalę na 1 grudnia. Może odzyskasz wenę, bo chętnie bym zobaczył co wymyślisz.

Islamska Polska to chyba sprawiłaby, że gra byłoby mało grywalna, ale jeśli tak tobie to Szmerze wychodzi, to trudno.