Kanciapa: historie nieprawdziwe
Pseudokonkurs "Żenująca kopia" - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Przez meblościankę do Narni (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+---- Dział: Przed-rozmowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-11.html)
+---- Wątek: Pseudokonkurs "Żenująca kopia" (/thread-659.html)Pseudokonkurs "Żenująca kopia" - Saint/Pisces Aphrodite - 14.08.2017

Gdy odpowiedziałem na zadanie z konkursu Szmera "Chryzantemy i Motywy" zacząłem się zastanawiać jakie punkty sam bym umieścił w takim konkursie.

Nie miałem na celu robić z tego jakiegokolwiek konkursu na cokolwiek, ale gdy usłyszałem, że dla Czerwonego odpowiedź była głównie ćwiczeniem intelektualnym, to może warto się podzielić od tak moimi punktami. Polecam innym o ile chcą spróbować napisać scenariusz, lub własne punkty.

1) Polska jest trzecią co do wielkości gospodarką.
2) Wśród światowych przywódców jest dużo kobiet.
3) Elity w Rosji są zdominowane przez wyznawców islamu.
4) Warszawa została w przeszłości doszczętnie zniszczona, a wydarzenie to ma przynajmniej tak duże znaczenie dla Polaków jak irl powstanie warszawskie.
5) W USA nigdy nie zniesiono niewolnictwa.
6) Żydzi posiadają własne państwo.
7) W większości państw najsilniejszymi ruchami kontestacyjnymi są neonaziści/naziści/faszyści (niepotrzebne skreślić), oraz kooperatyści.
8) Bourbonowie są najbardziej wpływową rodziną we Francji.


RE: Pseudokonkurs "Żenująca kopia" - Szmer - 15.08.2017

Zacząłem pisać projekt, który chyba będzie zakładać islamską Polskę i rozpowszechnienie się w Europie Zach. chrześcijańskiego socjalizmu wywodzącego się z angielskiego levelleryzmu. Nie wiem, czy go dokończę, ale na pewno chęć zrobienia islamskiej Rosji zawiodła mnie w rejony interesujące Tongue


RE: Pseudokonkurs "Żenująca kopia" - Czerwony - 16.08.2017

Na kolejny duży scenariusz w najbliższym czasie nie mam weny, sorry. Ale widziałbym jakieś dużo skuteczniejsze niż w naszej rzeczywistości rozpropagowanie po świecie rewolucyjnego socjalizmu.


RE: Pseudokonkurs "Żenująca kopia" - Saint/Pisces Aphrodite - 17.08.2017

Nie martw się Czerwony. Nie śpieszy mi się. Termin scenariuszu ustalę na 1 grudnia. Może odzyskasz wenę, bo chętnie bym zobaczył co wymyślisz.

Islamska Polska to chyba sprawiłaby, że gra byłoby mało grywalna, ale jeśli tak tobie to Szmerze wychodzi, to trudno.