[zakończona, reaktywowana później] Rekonkwista (1989)
#51
Chyba większe byłoby prawdopodobieństwo, że zostanie kimś takim Leszek Moczulski i jest to ciekawa postać na ewentualny twist fabularny związany z jego agenturalną przeszłością.
Odpowiedz
#52
Mhm.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...8_1980.jpg
Zdjęcie wodza z ok. 1980 roku. Czołgi na prawe skrzydło, ruszać się, psiakostka! Tongue
(Szeremietiew miał chociaż wąsy)
Odpowiedz
#53
Znajdzie ktoś dla mnie obrazki pasujące do wykreowanych postaci? Tongue
Odpowiedz
#54
(26.06.2015, 18:06)Szmer napisał(a): Pytanie do was, bo się zastanawiam, kto mógłby być przywódcą wojskowym SW. Na razie przyszedł mi do głowy https://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Szeremietiew - ale jakoś mam wrażenie, że to może nie być kandydatura idealna Tongue (ostatecznie wykreuję postać ahistoryczną)

Oficerowie sztabowi wydają się mało ukierunkowani na prowadzenie partyzantki. Jeśli względy merytoryczne miały przy wyborze jakiekolwiek znaczenie, zaproponowałbym tego pana: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Gan-Ganowicz

Ma doświadczenie w walce partyzanckiej a zarazem utrzymywał kontakty ze środowiskiem SW i mimo emigracji powinien być w nim znany.
Odpowiedz
#55
Zastanawiam się, czy obecnie, dobiegając już sześćdziesiątki, nie będzie już przystary na dowódcę takiej imprezy. Ale może to i dobrze, jakiś graczowski Miecio go zmiecie Tongue Wstawię go.
Odpowiedz
#56
50 kilka to idealny wiek dla dowódcy wojskowego. Za młody na demencję, za to z doświadczeniem. Powinien budzić respekt. MacArthur największe sukcesy odnosił po sześćdziesiątce Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości