[czasowo zawieszone] Pająkmrale
#1
[Obrazek: p_PFchan_131991315504_pan%20pajonk%20bor...abijew.gif]

1. Warunek startu: 6 graczy + drugi (pierwszy) GM
2. Forma deklaracji: rzut kamieniem/wpis
3. Przypomniałem sobie o kwestii ankiet antecznych i pomyślałem, że mogą być punktem odniesienia do zrobienia nowej edycji Ante która padnie po tygodniu.
http://gringo.home.pl/ante6/showthread.p...6#pid34536
Z wyników chyba już kiedyś doszłam do wniosków, że wypadkowa to gra w Kongresówce po liftingu. Oczywiście moje wnioski są błędne ale cóż, w sumie koncepcja nie jest zła. Co byście powiedzieli na Kongresówkę w 1954? To motyw przewodni scenariusza który chciałbym stworzyć. Zadowoliłby lobby rusofilskie i lobby powojnia. Jestem zdania, że narzucenie scenariusza przez GMa również może skończyć się klapą więc postanowiłam poddać temat zalążku projektu scenariusza pod dyskusję.
ن
Odpowiedz
#2
Ja jako zwykły konformista oczywiście jestem jak najbardziej przeciw/za. (Niepotrzebne skreślić.)
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz
#3
Cytat:Co byście powiedzieli na Kongresówkę w 1954? To motyw przewodni scenariusza który chciałbym stworzyć.
Brzmi jak zupełne szaleństwo, ale wiesz, że ja nie jestem wrogiem zupełnego szaleństwa? ;D

Natomiast możliwe, że jednak w najbliższych dniach zdecyduję się użyć tego tajnego scenariusza, do którego bodek mapę zrobił. Byłoby już dużo gotowe.
Odpowiedz
#4
No to dawaj, masz pierwszeństwo.
ن
Odpowiedz
#5
Coś o Kongresówe gadaliśmy razem Szmer cnie? Dalej tę mapę mam.
Сильна ли Русь? Война, и мор,
И бунт, и внешних бурь напор
Ее, беснуясь, потрясали —
Смотрите ж: все стоит она!
А вкруг ее волненья пали —
И Польши участь решена...​
Odpowiedz
#6
(01.04.2014, 09:22)pajęczyca link napisał(a): No to dawaj, masz pierwszeństwo.
Naszły mnie wątpliwości co do jednej rzeczy, później o tym napiszę. Zresztą obecnie dużą część anteczniaków wywiało na grę Mattanka, także trzeba będzie pewnie i tak czekać przynajmniej na opad entuzjazmu Tongue

Zawieszasz wniosek?

Cytat:Coś o Kongresówe gadaliśmy razem Szmer cnie? Dalej tę mapę mam.
Z tego co pamiętam, to tam Kongresówka była małym elementem całego dzikiego scena z czerwonym USA :] Chyba, że mówisz o własnym timeline'ie z carem Rasputinem.
Odpowiedz
#7
Nie zawieszam bo nie ma co zawieszać. Będę sobie spokojnie dłubał.
Co do gry Mattana to ja grać nie będę, po rp2015 mam dosyć współczesności.
ن
Odpowiedz
#8
Mam na myśli, czy dalej przyjmujesz zgłoszenia, bo jeśli nagle zbierzesz pięć, staniemy w dziwnej sytuacji. Dlatego mówię o zawieszeniu, a nie zamknięciu.
Odpowiedz
#9
Przecież nie zbiorę, ale i tak można zawisić? :o
ن
Odpowiedz
#10
(01.04.2014, 13:43)Szmer link napisał(a): Z tego co pamiętam, to tam Kongresówka była małym elementem całego dzikiego scena z czerwonym USA :] Chyba, że mówisz o własnym timeline'ie z carem Rasputinem.

No o czerwonym USA mówię. U mnie na dysku gogla leżą zarysy i Rasputina i wykupienia Polski prze Żydów. Pewnie kiedyś mapki z tego zrobię ładne :3
Сильна ли Русь? Война, и мор,
И бунт, и внешних бурь напор
Ее, беснуясь, потрясали —
Смотрите ж: все стоит она!
А вкруг ее волненья пали —
И Польши участь решена...​
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości