Kanciapa: historie nieprawdziwe
[czasowo zawieszone] Pająkmrale - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Obszar startowy gier (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-10.html)
+--- Wątek: [czasowo zawieszone] Pająkmrale (/thread-4.html)

Strony: 1 2


[czasowo zawieszone] Pająkmrale - pajęczyca - 01.04.2014

[Obrazek: p_PFchan_131991315504_pan%20pajonk%20bor...abijew.gif]

1. Warunek startu: 6 graczy + drugi (pierwszy) GM
2. Forma deklaracji: rzut kamieniem/wpis
3. Przypomniałem sobie o kwestii ankiet antecznych i pomyślałem, że mogą być punktem odniesienia do zrobienia nowej edycji Ante która padnie po tygodniu.
http://gringo.home.pl/ante6/showthread.php?tid=2169&pid=34536#pid34536
Z wyników chyba już kiedyś doszłam do wniosków, że wypadkowa to gra w Kongresówce po liftingu. Oczywiście moje wnioski są błędne ale cóż, w sumie koncepcja nie jest zła. Co byście powiedzieli na Kongresówkę w 1954? To motyw przewodni scenariusza który chciałbym stworzyć. Zadowoliłby lobby rusofilskie i lobby powojnia. Jestem zdania, że narzucenie scenariusza przez GMa również może skończyć się klapą więc postanowiłam poddać temat zalążku projektu scenariusza pod dyskusję.


Odp: [otwarte] Pająkmrale - UłanoHusarz - 01.04.2014

Ja jako zwykły konformista oczywiście jestem jak najbardziej przeciw/za. (Niepotrzebne skreślić.)


Odp: [otwarte] Pająkmrale - Szmer - 01.04.2014

Cytat:Co byście powiedzieli na Kongresówkę w 1954? To motyw przewodni scenariusza który chciałbym stworzyć.
Brzmi jak zupełne szaleństwo, ale wiesz, że ja nie jestem wrogiem zupełnego szaleństwa? ;D

Natomiast możliwe, że jednak w najbliższych dniach zdecyduję się użyć tego tajnego scenariusza, do którego bodek mapę zrobił. Byłoby już dużo gotowe.


Odp: [otwarte] Pająkmrale - pajęczyca - 01.04.2014

No to dawaj, masz pierwszeństwo.


Odp: [otwarte] Pająkmrale - Ruski - 01.04.2014

Coś o Kongresówe gadaliśmy razem Szmer cnie? Dalej tę mapę mam.


Odp: [otwarte] Pająkmrale - Szmer - 01.04.2014

(01.04.2014, 09:22)pajęczyca link napisał(a): No to dawaj, masz pierwszeństwo.
Naszły mnie wątpliwości co do jednej rzeczy, później o tym napiszę. Zresztą obecnie dużą część anteczniaków wywiało na grę Mattanka, także trzeba będzie pewnie i tak czekać przynajmniej na opad entuzjazmu Tongue

Zawieszasz wniosek?

Cytat:Coś o Kongresówe gadaliśmy razem Szmer cnie? Dalej tę mapę mam.
Z tego co pamiętam, to tam Kongresówka była małym elementem całego dzikiego scena z czerwonym USA :] Chyba, że mówisz o własnym timeline'ie z carem Rasputinem.


Odp: [otwarte] Pająkmrale - pajęczyca - 01.04.2014

Nie zawieszam bo nie ma co zawieszać. Będę sobie spokojnie dłubał.
Co do gry Mattana to ja grać nie będę, po rp2015 mam dosyć współczesności.



Odp: [otwarte] Pająkmrale - Szmer - 01.04.2014

Mam na myśli, czy dalej przyjmujesz zgłoszenia, bo jeśli nagle zbierzesz pięć, staniemy w dziwnej sytuacji. Dlatego mówię o zawieszeniu, a nie zamknięciu.


Odp: [otwarte] Pająkmrale - pajęczyca - 01.04.2014

Przecież nie zbiorę, ale i tak można zawisić? :o


Odp: [otwarte] Pająkmrale - Ruski - 01.04.2014

(01.04.2014, 13:43)Szmer link napisał(a): Z tego co pamiętam, to tam Kongresówka była małym elementem całego dzikiego scena z czerwonym USA :] Chyba, że mówisz o własnym timeline'ie z carem Rasputinem.

No o czerwonym USA mówię. U mnie na dysku gogla leżą zarysy i Rasputina i wykupienia Polski prze Żydów. Pewnie kiedyś mapki z tego zrobię ładne :3