Powitania i oświadczenia
#1
Heart 
Witaj!

Jeżeli chcesz przywitać się z forum albo poinformować wszystkich o jakichś swoich opiniach/życzeniach, to napisz tutaj.
Rządy absolutne (choć są pohańbieniem ludzkiej natury) mają tę zaletę, iż są proste. Jeżeli naród cierpi, zna głowę będącą owego cierpienia źródłem; ludzie wiedzą jak swemu cierpieniu zaradzić, zasię nie są skonsternowani mnóstwem jakimś pobudek oraz lekarstw. Tymczasem konstytucja Anglii jest tak przesadnie skomplikowana, że naród może cierpieć całymi latami, nie mając możności odkryć, w którym czynniku leży wada. Jedni powiedzą, że w tym, drudzy, że w tamtym, a każdy z doktorów polityki doradzi inne lekarstwo. — Tomasz Paine, Zdrowy rozsądek.
Odpowiedz
#2
Testowy post testowego użytkownika Smile
Odpowiedz
#3
Cześć!

Jestem znany pod wieloma nickami, więc nie będę ich wszystkich wymieniał, ale na tym forum najczęściej będę określany mianem Wisznu.

Interesuję się biologią, politologią (głównie zagadnienia ustrojowe), historią społeczną i historią antyczną, orientalistyką (indologia), oraz religioznawstwem. Lubię gwiezdne wojny, popularne w latach '90 i '00 mangi i anime (szczególnie Rycerzy Zodiaku, twórczość Ghibli, oraz grupy CLAMP, Naruto, NGE), starsze pełnometrażowe filmy Disneya (do Aladyna i Króla lwa) Harrego Pottera, filmy z Audrey Hepburn, filmy Tarantino, Scorsese, braci Coen, Wesa Andersona, książki Ursuli Le Guin i jeszcze trochę.

Zajmuję się walką z nadwagą, depresją, kupowaniem książek i komiksów, trochę ich czytaniem.

Politycznie czuję się niereprezentowany przez jakąkolwiek partię polityczną w Polsce. Jestem zygotarianinem, tradycjonalistą, reakcjonistą, sympatykiem monarchii, polityki ekologicznej, walki ze zmianami klimatu, wspierania przez państwo kolejnictwa, komunikacji zbiorowej, zrównoważonego budżetu i możliwie dużego udziału wydatków na system ochrony zdrowia w PKB.

Jeśli chodzi o wyznanie, to jestem członkiem Kościoła katolickiego.

Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać w tym temacie na swój temat.
Odpowiedz
#4
Cytat:popularne w latach '90 i '00 mangi i anime

O, ja też. Co sądzisz o Escaflowne i Seikai no Monshou? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości