Kanciapa: historie nieprawdziwe
Powitania i oświadczenia - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Informacje o Kanciapie — Powitania — Pomoc (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-167.html)
+--- Wątek: Powitania i oświadczenia (/thread-685.html)



Powitania i oświadczenia - Szmer - 25.06.2020

Witaj!

Jeżeli chcesz przywitać się z forum albo poinformować wszystkich o jakichś swoich opiniach/życzeniach, to napisz tutaj.


RE: Powitania i oświadczenia - testkonto - 28.07.2020

Testowy post testowego użytkownika Smile


RE: Powitania i oświadczenia - Saint/Pisces Aphrodite - 01.08.2020

Cześć!

Jestem znany pod wieloma nickami, więc nie będę ich wszystkich wymieniał, ale na tym forum najczęściej będę określany mianem Wisznu.

Interesuję się biologią, politologią (głównie zagadnienia ustrojowe), historią społeczną i historią antyczną, orientalistyką (indologia), oraz religioznawstwem. Lubię gwiezdne wojny, popularne w latach '90 i '00 mangi i anime (szczególnie Rycerzy Zodiaku, twórczość Ghibli, oraz grupy CLAMP, Naruto, NGE), starsze pełnometrażowe filmy Disneya (do Aladyna i Króla lwa) Harrego Pottera, filmy z Audrey Hepburn, filmy Tarantino, Scorsese, braci Coen, Wesa Andersona, książki Ursuli Le Guin i jeszcze trochę.

Zajmuję się walką z nadwagą, depresją, kupowaniem książek i komiksów, trochę ich czytaniem.

Politycznie czuję się niereprezentowany przez jakąkolwiek partię polityczną w Polsce. Jestem zygotarianinem, tradycjonalistą, reakcjonistą, sympatykiem monarchii, polityki ekologicznej, walki ze zmianami klimatu, wspierania przez państwo kolejnictwa, komunikacji zbiorowej, zrównoważonego budżetu i możliwie dużego udziału wydatków na system ochrony zdrowia w PKB.

Jeśli chodzi o wyznanie, to jestem członkiem Kościoła katolickiego.

Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać w tym temacie na swój temat.


RE: Powitania i oświadczenia - Czerwony - 02.08.2020

Cytat:popularne w latach '90 i '00 mangi i anime

O, ja też. Co sądzisz o Escaflowne i Seikai no Monshou? Big Grin