[OFF-GAME] Ministerstwo Spraw Społecznych
#1
Socjalizm jedna droga dla kraju
Odpowiedz
#2
Z cyklu rzeczy zasadniczych, rozpoczynamy rozmowy z rewolucją i pytanie do Rządu na jakie ustępstwa jesteśmy w stanie pójść zarówno w obrębie rozwiązań socjalno-społecznych jak i politycznych?
Odpowiedz
#3
Ja jestem za tym, żeby im zostawić administrację na szczeblu lokalnym. Przy okazji nie będziemy za to płacić.

A ostateczną umowę oficjalnie odłożyć do końca wojny oraz nowego parlamentu.
Odpowiedz
#4
Kontrwywiad dał cynk, że część Rad zaczęła się ze sobą napieprzać. Można to wykorzystać w jakiś sposób, choć aktualnie nie mam pomysłu... Poza tym, oprócz tego, iż się ze sobą nawalają, to nic tak naprawdę nie wiemy.

Możesz jakoś Ogarze dokładniej wybadać sytuację?
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz
#5
Zakończyłem negocjacje z Radami i niedługo podpiszę porozumienie, to powinno znacznie uspokoić sytuacje. W pierwszym rzucie przystąpi 20% Rad, a po podpisaniu zapewne kolejne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości