V posiedzenie KOP - wybór pełnomocnika ds. bezpieczeństwa i szefa Biura Informacji
#1
Olszewski
Panie i panowie, zgodnie z przyjętymi ostatnio uchwałami powinniśmy najpierw przyjąć kandydatury, a później przegłosować któreś z kandydatur na pełnomocnika KOP ds. bezpieczeństwa oraz szefa Biura Informacji Społecznej "Solidarności Walczącej".
Pierwszym punktem będzie przyjmowanie kandydatur.
Odpowiedz
#2
Dr Felicjan Romaszewski

Zgłaszam swoją kandydaturę.
Odpowiedz
#3
Olszewski
Na które stanowisko kolega się zgłasza? Na oba?
Odpowiedz
#4
Dr Felicjan Romaszewski

Przepraszam, wydało mi się oczywiste, że mówimy najpierw o pełnomocniku ds. Bezpieczeństwa. To na to stanowisko zgłaszałem kandydaturę.
Odpowiedz
#5
Krzysztof Wojno

Również zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko pełnomocnika ds. bezpieczeństwa.
Odpowiedz
#6
Krzysztof Wojno

Ponadto na stanowisko szefa Biura Informacji proponuję kolegę Adama Michnika, o ile oczywiście się zgodzi.
Odpowiedz
#7
Katarzyna Śmietana: Zgłaszam na stanowisko pełnomocnika ds. bezpieczeństwa pana Iksa Igrekowskiego*.

_____
* Iks Igrekowski to socjaldemokrata i członek KOP, dawniej członek PZPR. Jego dane personalne mają charakter prowizoryczny.
Odpowiedz
#8
Michnik
Dziękuję koledze Wojnie za wysunięcie mnie na to stanowisko. Rzeczywiście chyba dobrze czułbym się w mediach.

*Poza tym do BIS zgłasza się Tomasz Snop-Grabie z chłopów (znany z projektu likwidacji UPR, patrz III posiedzenie)*

Olszewski
Panie i panowie! Mamy zatem po dwóch kandydatów na oba stanowiska: dr. Felicjana Romaszewskiego i Krzysztofa Wojnę na pełnomocnika ds. bezpieczeństwa, oraz Adama Michnika i Tomasza Snopa-Grabie na szefa BIS. Czy zanim przejdziemy do głosowania, ktoś z koleżanek i kolegów chciałby zadać jakieś pytania kandydatom?

OG: do jutra, zależnie czy będzie jakieś zainteresowanie/konkurencja/debata Tongue
Odpowiedz
#9
Olszewski
W porządku. Panowie, policzmy głosy... Kto za? Przeciw? Wstrzymał się?
OG: co do zagraniczniaka, musicie ustalić formułę przesłuchania Tongue
Odpowiedz
#10
og: głosujemy na oba stanowiska równocześnie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości