Ogłoszenia bieżące
#1
Notatka o stanie produkcji
Uwaga, uwaga. Wystartujemy, jak uda mi się przyjąć trzy zgłoszenia na postaci. Mam nadzieję, że mniej więcej do niedzieli uda mi się przygotować grę. Po jakichś dwóch dniach rozgrywki można by spróbować jakiejś reklamy, bo tym razem (przynajmniej w założeniach) scenariusz jest dosyć "przystępny" Sleepy Taki jest zatem Plan. Teraz idźcie pisać biografie & knuć na tajnych w ramach przedgry, kto może.
#2
O mapie
Podmieniłem mapkę na przygotowaną na podkładzie Ruskiego, który za działanie na rzecz gry dostaje 1/2 punktu czakry nagrody dla głównej postaci (w drodze wyjątku mechanicznego).
#3
O starcie gry
Gra wystartuje oficjalnie jutro o 20 (dziś jestem trochę zajęty). W tym czasie zachęcam do przedgry, to znaczy opracowywania planów i ustalania waszej przyszłej strategii.
#4
Gra zostaje oficjalnie zawieszona.
#5
Protukół z rezuscytacji z czierwonom pjeczontkom!
Pacjenta do życia my przywrócili. Ile pociągnie - zobaczym.

Jak cosik panu nie działa, krzycz pan. Może admin usłyszy.

Umówmy się, że dziś tak do 20 jest dodatkowy czas na ogarnięcie się dla graczy i na zapisanie się dla pozostałych, chociaż można już działać normalnie. Po prostu wieczorem zaktualizuję kalendarzyk i zsynchronizujemy zegarki.
#6
Talmudyczne orzeczenie o chronologii
1. Ponieważ w grze jesteśmy tak w okolicach początku kwietnia, ogłaszam, że kwiecień będzie trwał sześć dni. Zmiany za chwilę znajdą się w kalendarzyku. Teoretycznie jest możliwość dalszego przedłużenia, zależnie od tego, jak gra się będzie "dopasowywać".
2. Tury mechaniki wojennej pozostają bez zmian.
3. W związku z tym czas na decyzje wojskowe i uaktualnienia arkuszy (w szczególności ogarnięcie wojsk w Łodzi) jest do dzisiaj. Do przedłużenia w szczególnych wypadkach, z uzasadnieniem, ustaleniem dedlajnu i akceptacją prodziekana ds. studenckich.
4. Obrady IV posiedzenia KOP-u potrwają tak do dzisiaj. To znaczy koło północy albo rano otworzę głosowanie oraz temat V posiedzenia, które będzie fabularnie już po rozegraniu obecnej mechanicznej tury walk (mam nadzieję, że jest jasne, o co mi cho Tongue ).
#7
MONIT MONIT OBWIESZCZENIE
Drodzy moi, dziś oficjalnie zaczyna się maj i robi się kolejna tura wojen. W związku z tym wymagane jest elementarne ogarnięcie waszych arkuszy wojskowych do jutra, gdzieś do 12 (kto tego nie zrobił).

A już szczególnie w Łodzi - jeśli arkusza i rozkazów nie będzie, to wymyślę coś bardzo złośliwego. Coś, przy czym banalna klęska byłaby banalna.

Dla niektórych okręgów SW okupacja planuje w ogóle... niespodzianki. Być może dostaniecie dziś info na tajnym.
#8
II talmudyczne orzeczenie o chronologii
W związku z tym, że i tak się czas rozłazi (bo mam skoki aktywności, a o kolejnych turach i tak trzeba przypominać), zdecydowałem się znieść kalendarzyk. Odtąd chronologię będzie ustalać mniej więcej datowanie eventów.

Co do arkuszy i rozkazów dla wojsk, to będę wyznaczał dedlajny dla leniuchów, dopokąd nie uda mi się wymyślić nic lepszego. Na przykład, Andrijowi daję czas do jutra, 12, na ogarnięcie rozkazów, albo Czechosłowacy będą sobie działać po swojemu Tongue
#9
No dobrze, skoro Radom (wokół którego spraw trochę się ostatnio kręciła gra) będzie nieaktywny, a ja też trochę straciłem wenę i napęd - a z kolei trochę mnie porwały projekty naukowe - decyduję się znowu odłożyć Rekonkwistę do zamrażarki.

Przy czym podejrzewam, że skończy się znowu odwieszeniem za dwa tygodnie czy kilka miesięcy. IMO rezuscytacja okazała się lepszym pomysłem niż kolejne kreowanie nowej gry, bo istnieje pewna ciągłość postaci i osiągnięć, i nie było wielkiej roboty ze szlifowaniem scenariusza, której by było teraz szkoda.

Dyzglejmer. Jeżeli ktoś chciałby prowadzić mimo wszystko grę dalej od teraz, to możemy rozmawiać. (A może Wisznu zrobi słynną reaktywację Wielowódstwa, która miała być kiedyś? Tongue ) Jak nie, to przesunę do archiwum niedługo.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości