Ogłoszenia na dystrykt C.B.C.
#1
Drodzy moi, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy złożyli wnioski na etapie kickstartera :* Proszę was teraz o złożenie normalnych wniosków o postać (które nie muszą być równe waszym wcześniejszym zgłoszeniom). Zasady tego zaraz podam na odpowiednim forum.
#2
Poszukuję osoby, która stworzyłaby i prowadziła indeks pytań i odpowiedzi na różne tematy scenariusza, które są rozrzucone tutaj i tutaj. Należałoby podzielić indeks na kilka kategorii, np. militaria, świat, gospodarka itd. i w każdej umieszczać linki z opisem, np. "sytuacja w Algierii" Tongue

W nagrodę można dostać dumny tytuł Wielkiego Indeksatora i drobny tygodniowy bonus w PD-kach do negocjacji.
#3
Uruchamiam już fora, w tym tajne, dzięki czemu osoby z już przyklepanymi biografiami będą mogły już knuć na tajnych, a także zakładać i korzystać z miejsc spotkań. Jest to tak zwana "przedgra". Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wystartowalibyśmy w niedzielę.
#4
Poleciał pierwszy event, więc uznaję grę za rozpoczętą.
#5
Za chwilę biorę się za przeliczenie tury, a tymczasem ogłaszam, że:
-Ze względu na nieobecność bodka w MSZ gracze siedzący w rządzie mogą robić działania premierem Kucharzewskim.
-Dalsze przestoje w IP z powodu znikania Lucyfra zgodnie z tradycją politgierek mogą rozładowywać wicemarszałkowie. Zachęcam ZOL do określenia swojego.
-Jeśli zaś Lucyfer (albo Darne) nie pojawi się do końca tury coś robić, to Robochłop może się nawet rozpadnie. W każdym razie rozładowanie też się jakieś dokona.
#6
I dekret o reformach CBC
Zdecydowałem się wprowadzić do regulaminu dwie zmiany.

Punkt 35. przyjmuje postać (po dodaniu podpunktu b):
Cytat:35. a) Za zdobycie podczas rozgrywki małego stanowiska (np. minister, szef partii) przysługuje dodatkowe 100 PD, za zdobycie dużego stanowiska (np. premier, głowa państwa) -- 250 PD. Oba te bonusy każda postać może dostać tylko raz.
b) Jeżeli przy tworzeniu postaci gracz wskaże osobę polecającą, otrzyma ona 100 PD po przyjęciu postaci i następne 200 PD po dwóch turach aktywności tej postaci.

Podpunkt b punktu 17 przyjmuje postać:
Cytat:b) Reakcje tym się różnią od akcji, że muszą być związane z wiadomością opublikowaną w dziale "Wydarzenia". Wiadomość musi pochodzić z tury bieżącej lub poprzedniej.
Odtąd więc nie ma znaczenia znaczek *wydarzenie* i można "reagować" na dowolnego eventa lub artykuł, również opublikowany przez gracza. Mam nadzieję, że nieco uprości to i ułatwi grę.
#7
Zgodnie z sugestiami i zapowiedziami nowa tura potrwa 14 dni ig i 5 irl.

Jednocześnie wprowadzam taką... sugestię, by żaden termin w parlamencie -- czy to debaty, głosowania czy czegoś innego -- nie był krótszy niż 48 godzin.
#8
No dobrze, jako że już wszystkich powoli szlag trafia od braku dziania się, perspektywy nikłe i w ogóle, grę zamykam. Dziękuję wszystkim uczestnikom C.B.C. za grę i przepraszam, że (znowu) tak nieciekawie wyszło.

Rozgrywka trwała bodaj 21 dni, więc przynajmniej trafiliśmy OCZKO. W ciągu najbliższych dni przesunę działy do archiwum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości