Rezygnacje
#1
Oczekuję, że każdy gracz który zaczął rozgrywkę zachowa się przyzwoicie i napisze tutaj, jeśli straci chęć czy możliwość dalszej rozgrywki. To nie wstyd.

Odchodzący bez słowa mogą zaś być pewni, że sobie to zapamiętam i w odpowiednim momencie poniosą konsekwencje.
Odpowiedz
#2
O 15:00 rezygnuję, ale jutro po kawie już wycofuję rezygnację.
Odpowiedz
#3
A kiedy pijasz kawę?
Odpowiedz
#4
O 6:00 praktycznie zawsze o tej godzinie.
Odpowiedz
#5
Po długim namyśle, niniejszym chciałem ogłosić rezygnację z dalszej gry na Ante Nord. O podjęciu takiej, a nie innej decyzji, zaważyły trzy czynniki:

1. Co drugi dzień, od rana do wieczora, przy wejściu na link kanciapy, wyświetla mi komunikat "Nie ma takiej domeny", a to jednak jest trochę frustrujące.

2. Pierwszy raz podjąłem próbę gry na PBF'ie parlamentarnym, myśląc że jakoś sobie poradzę, ale myliłem się. Już po krótkim czasie rozgrywki jestem w stanie stwierdzić, że jednak nie umiem grac w parlamentarne PBF'y, a przynajmniej nie w ten, co po części może tłumaczyć pkt trzeci.

3. Może się mylę, w końcu jest to tylko moje subiektywne odczucie, ale odnoszę wrażenie, że GM Ante Nord jest do mnie uprzedzony, co uniemożliwia mi rywalizację z innymi graczami na równych zasadach.

Wszystkim dziękuję za miłą grę i życzę przyjemnej rozgrywki, już bez żadnych komplikacji technicznych Wink

Na koniec chciałem też przeprosić osoby które mogły się poczuć urażone moimi antykatolickimi wypowiedziami. Wprawdzie nie przepadam za kk, ale przynajmniej na forum tego typu, gdzie ludzie przychodzą sobie pograć, a nie dyskutować o światopoglądach, powinienem uszanować to że każdy wierzy w co chce, i nawet jeśli będą to wróżki, krasnoludki czy inne baśniowe stwory, nie powinienem wyśmiewać jego przekonań jeśli nie to jest motywem przewodnim forum, i poruszanie takich kwestii jest tu niewskazane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości