Rozmowy O Sytuacji W Grze
#21
Cytat:Dokonujesz nadinterpretacji. Tacy Zmartwychwstańcy nawet otrzymali status kanoniczny.

Maronici też są kanoniczni, a w czasie pierwszej wojny domowej w Libanie robili sobie trofea z ludzkich części ciała trzymanych w słojach wypełnionych formaliną i trzymali je niekiedy w podziemiach kościołów. Kanoniczny nie równa się mainstreamowy ani tym bardziej cieszący się uznaniem i szacunkiem tych z głównego nurtu. Wątpię by taka partia Opus Dei, sedewakantystyczna, czy Maronicka, zdobyła w Polsce szersze poparcie. Może być nawet kanoniczna.
Odpowiedz
#22
Jak rozumiem mało osób chce niezależności Islandii i równości jej obywateli pod przywództwem króla.
Odpowiedz
#23
@Ojciec Ted: Maronici to nie jest jakaś lokalna wspólnota, ale inny ryt i poza zwyczajami nie odróżnia się niczym szczególnym. Nie jest ani pobożniejszy, ani bardziej radykalny. Trzymanie w kościołach zwłok to nie jest natomiast nic dziwnego. Poza katakumbami trzyma się raczej wyłącznie Świętych, ale mogli sądzić, że umarli są męczennikami i wtedy ich zachowanie jest całkiem zrozumiałe. W Opus Dei również nie ma nic niezwykłego. Sedewakantyzm nie ma najmniejszego związku z tym co napisał w opisie partii Szmer.

@ers: Nie wiem czy mało, ale jak wywalimy króla to mamy 33 na 60:

9 - Partia Jednostki "stała nie kończąca się nigdy decentralizacja i federalizacja"
8 - Partia Ludowa "opowiada się za niepodległością Islandii"
7 - Islandzka Partia Demokratyczna "ISD jest za całkowitą niepodległością Islandii"
5 - Front Niezależności Islandii "Zrzesza ludzi pragnących większej autonomii Islandii. W samej partii są dwa obozy: Autonomiczny, który chce dążyć do autonomii na wzór Śląska oraz Niepodległościowy, pragnący pełnej niezależności państwowej."
4 - Antyimperialistyczny Front Rewolucyjny "Są zwolennikami pełnej niepodległości Islandii."
Odpowiedz
#24
Parę stron temu chodziło mi o to, że u nas nie było nigdy ROSWG-ów, a ja cierpię na plemienną niechęć do tego, co obce Tongue

Co do mojej partyji, to raz, że to nie są komuny, tylko ludzie powracający do natury i życia rybaczego na własną rękę, dwa, że wyraźnie napisałem, że dotyczy to gorliwych członków i zwłaszcza w pierwszym okresie działalności.

Ogólnie jak ludzie mają problemy wewnętrzne, to ja mogę odpalić offgame paru posłów, bo nie chcę jakiejś zbyt wielkiej roli odgrywać.
Odpowiedz
#25
Przegraj wybory i po sprawie. Bo nie dodałem, te mandaty zakładają że każda partia prowadziła sensowną kampanię i dostała tyle, ile mogła. Gdy w praniu jedni okażą się lepsi w te klocki od drugich, sytuacja ulegnie zapewne zmianie Tongue
Odpowiedz
#26
Zrobiłbyś osobny temat z opisami partii. Bo tak to trzeba szukać w temacie w Meblosciance i patrzeć, czy to wersja ostateczna.
Odpowiedz
#27
Takie tematy sami założycie na forum gry. W zasadzie możecie to robić już teraz (tekst o mechanice właśnie piszę). Proszę, by nazwa tematu zawierała nazwę ugrupowania i nic poza tym.

BTW - linki w temacie rekrutacyjnym zawsze prowadzą do wersji ostatecznej. Jakiekolwiek wersje pojawiały się później, nie zostały one zaakceptowane.
Odpowiedz
#28
Mógłbym założyć jeszcze nową partię? Z góry mówię, że nie chodzi o to że mam mało posłów, ale o to że chciałem być oryginalny, a okazałem się mainstremowy (khe khe Sad), bo 80% graczy obrało podobny kierunek polityczny. Mogę nawet zacząć z nową partią jako partią pozaparlamentarną żeby nie burzyć porządku i nie zmuszać GM'a do zmieniania składu parlamentu.

PS: Chociaż i tak w sumie GM musiał by zmienić skład żeby usunąć AFR i rozdać jego posłów innym partiom albo odznaczyć ich jako NPC. Ale to może nie będzie aż tak kłopotliwe poświecić tą minutkę? Tongue
Odpowiedz
#29
Kolorem mojej formacji będzie zielony bo ludowy i narodowy.
Odpowiedz
#30
To nie Libia panie Ogarze. Co ma zielony z barwami narodowymi Polski?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości