Rozmowy O Sytuacji W Grze
#11
Kurcze, a już chciałem zacząć knuć Sad Dostaniemy z czasem swoje tajne?
Odpowiedz
#12
Nie będzie tajnych. Wrobiłem Szmera w migrację forum m.in. dlatego, że MyBB czytelniej przedstawia PW i daje możliwość ich eksportu.

Będziecie się dogadywali między sobą na PW i ze mną, gdy zajdzie potrzeba. Nie będę widział, co ustalacie między sobą. Pomysł utajnienia tajnych przed MG rzucił kiedyś Tjord i chcę coś podobnego sprawdzić.
Odpowiedz
#13
Czemu ja mam najmniej posłów? Sad

I czemu SMOK, jak partia radykalizmem porównywalna do świątyni ludu Jones'a, lub sedewakantystów, ma aż 11 posłów? O_O... Przecież to nie jest nawet główny nurt kk, co sam twórca zaznaczył, a jest drugą partią w islandzkim parlamencie.

Rozumiem, że prezentuje niszowy nurt w polityce, ale że nawet SMOK i anarchiści mają więcej poparcia to mnie zaszokowało.
Odpowiedz
#14
Cytat:Czemu ja mam najmniej posłów?
Ktoś musi.

Cytat:Przecież to nie jest nawet główny nurt kk
Nie jest główny, ale innej partii stricte katolickiej nie ma a katolicy to największa grupa wyznaniowa na wyspie.

Cytat:Rozumiem, że prezentuje niszowy nurt w polityce
Mniejsza o niszowość twojego nurtu. Po prostu rozdrobnienie jest logicznym skutkiem tego, żeście natworzyli tych islandzkich partyjek które zebrane do kupy nie mają nawet 1/3 elektoratu. Na twoją partię nie zagłosuje prawie nikt poza Islandczykami, na partię Wisznu owszem, bo chociaż bardziej niszowa to ma szerszą ofertę polityczną.

Otwarte jest natomiast pytanie o to, kto z was będzie miał rząd dusz nad tą 1/3. W punkcie wyjścia ma partia pająka, bo jest najmniej odjechana i najspokojniejsza. W grze może się to zmienić. Wybory za dwa miesiące, skoro już jesteś najmniejszą partią to może być tylko lepiej Tongue
Odpowiedz
#15
Kiedy zrobisz taki ładny diagram czy jak to nazwać dla rozmieszczenia posłów izby poselskiej? Smile
ن
Odpowiedz
#16
Dokładnie. Przydałoby się umieścić partie od prawicy do lewicy, a nie od dużej do małej.
Odpowiedz
#17
(22.06.2014, 21:49)pajęczyca napisał(a): Kiedy zrobisz taki ładny diagram czy jak to nazwać dla rozmieszczenia posłów izby poselskiej? Smile

Jak mi podacie barwy partyjne.
Odpowiedz
#18
Cytat:Nie jest główny, ale innej partii stricte katolickiej nie ma a katolicy to największa grupa wyznaniowa na wyspie.

Tylko że SMOK to już jest właściwie sekta. Oni nie nawołują jedynie by ludzie chodzili do kościółków i słuchali w domu katolickiego radyja, ale wprost opierają się na odizolowywaniu swoich członków w sekciarskich komunach i łowieniu rybek. Wierz mi, że gdyby w Polsce powstała partia wprost odwołująca się do idei Opus Dei czy sedewakantyzmu, to zdobyła by niewiele głosów, nawet gdyby ze sceny politycznej usunąć konkurencyjny PIS, Polskę Solidarną (z Watykanem?) itp. chadeckie partie. Nawet w Polsce. Skrajność zawsze równa się niszowośc, a przynajmniej w przypadku SMOKA, jest to partia bardziej skrajna nawet ode mnie i od Wisznu.
Odpowiedz
#19
Dokonujesz nadinterpretacji. Tacy Zmartwychwstańcy nawet otrzymali status kanoniczny.
Odpowiedz
#20
Cytat:Wierz mi, że gdyby w Polsce powstała partia wprost odwołująca się do idei Opus Dei czy sedewakantyzmu, to zdobyła by niewiele głosów

Gdyby w Polsce powstała którakolwiek z waszych partii, oprócz może SLN, to zdobyłaby niewiele głosów. Takie jest założenie tej gry, że ruchy polityczne które nie miałyby szans tutaj je mają. W przeciwnym wypadku musiałbym natworzyć partii NPC i grać sam ze sobą.

Cytat:Skrajność zawsze równa się niszowośc

Zgadza się.

Cytat:a przynajmniej w przypadku SMOKA, jest to partia bardziej skrajna nawet ode mnie i od Wisznu.

Ocena tego należy do mnie i uważam, że wasze partie postulują dużo bardziej radykalną przebudowę niż SMOK.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości