Nieobecnosci ogólne
#1
Pozwalam sobie na założenie takiego tematu. W skrócie: osoby, które grają w więcej niż jedną grę tutaj będą zgłaszać nieobecności we wszystkich grach w które grają na raz.

Ja pierwszy:
Wielowódstwo i Genocidio w Święta ograniczona dostępność.
Odpowiedz
#2
Spartaczył mi się laptop. Trudno mi określić jak będzie z aktywnością.
Odpowiedz
#3
Od jutra (a właściwie od dziś od 18) jestem z tak zwanego doskoku (dzięki za internet w pracy i antycenzora) do momentu aż jakoś nie skombinuję sobie zastępczego sprzętu.
Odpowiedz
#4
Nie będzie mnie od 30.IV do 4.V.
Odpowiedz
#5
Od razu zgłaszam, od 2 do 5 Lipca 2015 AD będę nieobecny.
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz
#6
Niestety, z braku czasu muszę zrezygnować z rozgrywki w Rekonkwiście. Szkoda bo miałem fajną wizje jak się ze swymi postaciami wbić w nisze polityczną. Life is life Tongue

Będę czasem wpadał na dyskusje ideologiczne na OG i trollowanie Tongue
Odpowiedz
#7
ja jestem przez najbliższy miesiąc, potem wyjeżdżam na miesiąc i mnie nie będzie
Odpowiedz
#8
Dobrze Samuelu. Szerokiej drogi.
ن
Odpowiedz
#9
Zgłaszam obniżoną aktywność do piątku/soboty.
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz
#10
Nie mam chwilowo czasu grać, a bez sensu by z tego powodu Radom i okolice miały wpaść w ręcę Czechosłowacji. Sorry :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości