Wnioski/Zapytania
#1
Dotyczące rozgrywki, mechaniki bądź źle działającego forum.
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy
Odpowiedz
#2
Czy karty nacji można posłać Ci na GG?
Odpowiedz
#3
Najlepiej na PW. Na GG nie zawsze jestem zalogowany, a na forum łatwiej czytać kartę.
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy
Odpowiedz
#4
Czy ta nacja którą opisałem tobie w wniosku o tę grę może być realizowana w tej grze?
[size=8pt]I przyszli ci wszyscy Braniccy, Potoccy, Radziwiłłowie i mnóstwo innych do Cesarza Rosji, padli na kolana przed nim i mówili: „Ratuj nas Najjaśniejszy Panie przed tym parweniuszem korsykańskim.” Cesarz wzruszył się do łez na ten widok i tak im odpowiedział: „Nie bójcie się moi bracia w Chrystusie. Czyż Bóg nie jest po naszej stronie?”[/size]<br /><br />„Dzieje umierania polskiego” autor nieznany
Odpowiedz
#5
Dzieciaki? Oczywiście. Uprzedzając: zombiaków nie ma. Ludzie mocno napromieniowani mimo uszkodzeń skóry mogą jeszcze przez jakiś czas żyć Big Grin Wątek Prologu ma budować klimat, i powodować w graczach poczucie pisania książki a nie tylko gry Wink
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy
Odpowiedz
#6
A zaś sprzedasz prawa i tak powstanie Fallout 4 albo jakaś inna gra postapo.
Odpowiedz
#7
Nie myślałem nad tym aczkolwiek ciekawy pomysł by zarobić na serwer kanciapy Big Grin
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy
Odpowiedz
#8
Czyli coś na zasadzie ghuli z fallouta jest?
Odpowiedz
#9
Ot? coś w tym stylu Smile Raczej jednak nie tyle jako osobne byty ale jako będące w stanie agonii (przedłużającej się) istoty. Dla rodzin są traumatycznym przeżyciem. Funkcjonują bowiem na granicy świadomości a widok ukochanej osoby w stanie wczesno-rozkładowym jest nieprzyjemne a już na pewno takie "nachodzenia" mogą powodować dyskomfort wśród obywateli nacji. Zaleca się więc odpowiednie utylizowanie znacznie chorych albo izolowanie ich od społeczeństwa.
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy
Odpowiedz
#10
Na utylizację wszystkich mutacji w falloucie 2 enklawa miała wirusa fev curling-13. Zawsze mi brakowało współpracy z nimi i stworzenia coś na wzór ncr Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości