Kanciapa: historie nieprawdziwe
Wnioski/Zapytania - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 2. Genocidio (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-6.html)
+----- Dział: Forum organizacyjne (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-41.html)
+----- Wątek: Wnioski/Zapytania (/thread-158.html)

Strony: 1 2


Wnioski/Zapytania - Dalewin - 15.04.2014

Dotyczące rozgrywki, mechaniki bądź źle działającego forum.


Odp: Wnioski/Zapytania - ers - 15.04.2014

Czy karty nacji można posłać Ci na GG?



Odp: Wnioski/Zapytania - Dalewin - 15.04.2014

Najlepiej na PW. Na GG nie zawsze jestem zalogowany, a na forum łatwiej czytać kartę.


Odp: Wnioski/Zapytania - PYRALGINA - 15.04.2014

Czy ta nacja którą opisałem tobie w wniosku o tę grę może być realizowana w tej grze?


Odp: Wnioski/Zapytania - Dalewin - 15.04.2014

Dzieciaki? Oczywiście. Uprzedzając: zombiaków nie ma. Ludzie mocno napromieniowani mimo uszkodzeń skóry mogą jeszcze przez jakiś czas żyć Big Grin Wątek Prologu ma budować klimat, i powodować w graczach poczucie pisania książki a nie tylko gry Wink


Odp: Wnioski/Zapytania - ers - 15.04.2014

A zaś sprzedasz prawa i tak powstanie Fallout 4 albo jakaś inna gra postapo.


Odp: Wnioski/Zapytania - Dalewin - 15.04.2014

Nie myślałem nad tym aczkolwiek ciekawy pomysł by zarobić na serwer kanciapy Big Grin


Odp: Wnioski/Zapytania - Zgredźmin - 15.04.2014

Czyli coś na zasadzie ghuli z fallouta jest?


Odp: Wnioski/Zapytania - Dalewin - 15.04.2014

Ot? coś w tym stylu Smile Raczej jednak nie tyle jako osobne byty ale jako będące w stanie agonii (przedłużającej się) istoty. Dla rodzin są traumatycznym przeżyciem. Funkcjonują bowiem na granicy świadomości a widok ukochanej osoby w stanie wczesno-rozkładowym jest nieprzyjemne a już na pewno takie "nachodzenia" mogą powodować dyskomfort wśród obywateli nacji. Zaleca się więc odpowiednie utylizowanie znacznie chorych albo izolowanie ich od społeczeństwa.


Odp: Wnioski/Zapytania - Kwiatek - 15.04.2014

Na utylizację wszystkich mutacji w falloucie 2 enklawa miała wirusa fev curling-13. Zawsze mi brakowało współpracy z nimi i stworzenia coś na wzór ncr Big Grin