Ankieta: W który scenariusz byś zagrał(a)?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Rzeczpospolita Zabajkalska (1920)
50.00%
3 50.00%
Kaiserreich / Rzeczpospolita Krakowska (1936)
16.67%
1 16.67%
Białostrowa (1945)
33.33%
2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wybór settingu pod grę w minipaństwie
#28
Cytat:Po II wojnie światowej. Lata 40 i 50.

Not gonna happen. Od początku określiłem, że Zabajkale to będą czasy międzywojnia i wiąże się to z tym, że musiałbym wprowadzić duże zmiany w historycznym przebiegu II WŚ by przetrwało wojnę. To mogę robić w grze (jeśli, hehehe, potrwa tak długo) ale nie chce mi się tego robić przy pisaniu scenariusza który może być spisany na straty (czytaj, gra może nie powstać/nie wypalić).

Cytat:Co do imigracji, to pomyślałem, czy dałoby się ją zorganizować w latach 20. przy jakiejś nieudanej historii Polski właściwej i doprowadziło mnie to do pytania, jakie właściwie mamy z nią stosunki.

Jest to o tyle problematyczne, że nieudana historia Polski musiałaby się chyba wiązać z udaną historią ZSRR, a wtedy trudno uzasadnić udaną historię Zabajkala. Ale jestem otwarty na sensowne propozycje.

W moim scenariuszu stosunki z Polską do 1926 roku zależały od rządu, potem były coraz cieplejsze. Część Polaków w Zabajkalu czuje się trochę jak pionierzy realizujący sen o koloniach, inna część widzi w swoim kraju Polskę wolną od wpływów międzynarodowego Żydostwa i masonerii Tongue W miarę umacniania się sanacji, Zabajkale mogłoby iść w stronę demokratycznej alternatywy... Ale to już ingame i bynajmniej nie narzucam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wybór settingu pod grę w minipaństwie - przez Czerwony - 28.06.2020, 23:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości