Ankieta: W który scenariusz byś zagrał(a)?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Rzeczpospolita Zabajkalska (1920)
50.00%
3 50.00%
Kaiserreich / Rzeczpospolita Krakowska (1936)
16.67%
1 16.67%
Białostrowa (1945)
33.33%
2 33.33%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wybór settingu pod grę w minipaństwie
#12
(02.06.2020, 16:59)Czerwony napisał(a): Nazwy nie przypomnę, ale bodek był tam przez jakiś czas MG a ja byłem faszystą z Nickiem Fury w avatarze.

OK, ja pamiętam nazwę: Ante 8-B. Był dramat o to, że jestem niedobry i moi korpoprawnicy nie dają nikomu założyć tak po prostu numerowanej edycji Tongue To i że z bodkiem zrobilśmy mapę całego świata to jedyne co pamiętam.

Ja też zamierzam grać w jakimś rozsądnym zakresie. Ciekaw jestem tej mechaniki.

Dziś wieczorem postaram się wstawić zapowiedziany dodatkowy szkic do "Temestrii". Tymczasem ratując swoje rzeczy z Photobucketa wpadłem na dodatkowy pomysł do prowokacyjnego rzucenia  Cool Republika Białegostoku (z lokalnym kolorytem opisanym przez Czerwa) albo inna izolowana pipidówa w postnuklearnym świecie. Szczególnie inspiruje mnie światek Ante 4, którego jakiś wariant można by wykorzystać. W skrócie: III wojna światowa w l. 50., wzajemne ataki nuklearne, na placu boju pozostaje wyniszczone ZSRR rozpadające się na dzielnicę Berii i dzielnicę Chruszczowa po śmierci Stalina. Jedyną przeciwwagą dla komunizmu na świecie wydaje się faszyzujący "Pakt Antykominformowski", który w grze zdołał najechać Rosję po upadku Chruszczowa -- już nie pamiętam jak do tego doszło. Mapy-próbki: https://imgur.com/a/EjGZHih

Podobałaby mi się tutaj izolacja w jakiejś puszczy z ciekawym, potencjalnie mrocznym klimatem na zewnątrz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wybór settingu pod grę w minipaństwie - przez Szmer - 05.06.2020, 17:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości