[trwa] Niepodległość Tytanów
#21
Hm, no to w burzliwym 1919 roku może tydzień byłby ok...
Odpowiedz
#22
Skoro jest pytanie czy miesiąc, czy tydzień to powiedziałbym, a czemu nie pół miesiąca?
Odpowiedz
#23
Bo niewiele osób myśli w półmiesiącach i czasami jest to 15 i pół dnia. Ale jeśli chcecie obaj pół miesiąca, to może być pół miesiąca jako rozwiązanie w połowie drogi.

Aha, i jeszcze w kwestii przeniesienia się na lastinn. Wtedy może być szansa na dołączenie się jakichś randomów, ale z drugiej strony mamy na pewno jeden temat i brak tajnych. Ja i tak planuję minimalistycznie i jakoś mocno regulować tajne, ale możemy też póki co poeksperymentować w większej swobodzie własnego forum.
Odpowiedz
#24
Cytat:Bo niewiele osób myśli w półmiesiącach i czasami jest to 15 i pół dnia. Ale jeśli chcecie obaj pół miesiąca, to może być pół miesiąca jako rozwiązanie w połowie drogi.

Wolę 2 tygodnie jako kompromis. W tej jednostce myśli mi się łatwiej.

Cytat:Aha, i jeszcze w kwestii przeniesienia się na lastinn. Wtedy może być szansa na dołączenie się jakichś randomów, ale z drugiej strony mamy na pewno jeden temat i brak tajnych. Ja i tak planuję minimalistycznie i jakoś mocno regulować tajne, ale możemy też póki co poeksperymentować w większej swobodzie własnego forum.

To już zupełnie jak wolisz.
Odpowiedz
#25
Dwa tygodnie jak najbardziej pasuje. Uważam, że 26 tur na rok to nie jest jeszcze taka katastrofa jak 52 tury na które nie chciałbym się zgadzać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości