Wątek zamknięty 
Ogólne zasady
Autor Wiadomość
Saint/Pisces Aphrodite Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 727
Dołączył: September 2014
Reputacja: 4
Post: #1
Information Ogólne zasady
1) Są dwie gazety ogólnokrajowe, które sympatyzują odpowiednio z dwiema głównymi obozami politycznymi. Jedną z nich jest "Rzeczpospolita" sympatyzująca z Radykalnym Centrum. Artykuły pojawiające się w tych mediach będą umieszczane w wątku "prasa ogólnokrajowa" i będą tam mogli zamieszczać posty osoby odpowiadające za dwie najważniejsze partie, oraz mistrz gry. Każdy artykuł musi być podpisany tytułem i dobrze widziane będzie podanie daty.
2) Drugi wątek umieszczony w tym temacie dotyczy gazet partyjnych. Możecie tam umieszczać dowolne artykuły, ale musicie podawać tytuł, oraz mile widziane będzie podawanie daty.
3) Mistrz gry głównie będzie przedstawiał wydarzenia widziane oczyma zagranicy, czyli będzie korzystał z wątku prasa zagraniczna i tylko on może tam publikować.

4) Nie lubię komentarzy w próżni i możecie je pisać, ale będę je ignorował. Natomiast w tym temacie można dowolnie otwierać wszelkie tematy związane za spotkaniami audycjami radiowymi itp. o ile jest tam minimum odgrywania roli w ramach jakiegoś wydarzenia.
01.10.2017 06:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości