Komentarze i wąty
#1
Jak się coś komuś podoba albo nie podoba, to proszę tutaj.
Odpowiedz
#2
Jednak zadam tutaj. Co z obietnicą, że Polska jest podzielona na państwa-miasta? Cool
Odpowiedz
#3
Cytat: Jednak zadam tutaj. Co z obietnicą, że Polska jest podzielona na państwa-miasta? Cool

Wiesz, po co dałem wam możliwość określania elementów świata eventami za punkty wpływu? Masz 3, powołaj sobie za 1 państwo-miasto. To takie proste.

Ja za was grać nie będę. Tongue

Poza tym, im więcej eventów napiszę ja, tym mniejszy fun wy będziecie mieć z robienia swoich porządków eventami za Supermoce i Punkty Wpływu.

Zachęcam do rozpoczęcia aktywności w grzę. Czy ja wyglądam na GMa co gryzie? Tongue
Odpowiedz
#4
Ooo, "ja za was grać nie będę" Big Grin Oks, nadchodzę zatem.
Odpowiedz
#5
Będą jakieś tajne?
Odpowiedz
#6
Cytat: Będą jakieś tajne?
Do posiadania tajnego musisz mieć jakąś swoją "bazę" - no nie wiem, partię polityczną, stowarzyszenie, sektę, samozwańczą republikę, cokolwiek.
Odpowiedz
#7
A co z FUSami na tą turę? Wiem, że i tak nie będzie mieć to wpływu na PW, ale zawsze się przyda jakiś "Wskaźnik", albo punkt wyjścia.
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz
#8
Tak, już piszę.
Odpowiedz
#9
Będzie można przesunąć zakończenie przyszłej tury do piątku?

Miałbym czas na napisanie odpowiednich eventów po powrocie z wyjazdu.
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz
#10
Cytat: Będzie można przesunąć zakończenie przyszłej tury do piątku?
Bez przesady i tak przedłużyłem turę, bo jestem zalatany i nie mam kiedy porządnie przysiąść i odpisać, ale do przyszłego piątku to za długo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości