Zasady składania wniosków o grę
#1
Wniosek o grę może złożyć nawet czarny rycerz z daleka, który dopiero pojawił się na forum, ale według następujących zasad.

Wniosek składamy w nowym temacie. Tytuł tematu musi być w formie [tt][otwarte] *nazwa gry*[/tt]. Tag [otwarte] oznacza, że gracze mogą się zgłaszać. Zależnie od statusu wniosku i rozgrywki będzie on zmieniany na admina na [zawieszone], [gra w trakcie], [gra zakończona], [zarzucone].

We wniosku muszą się znaleźć następujące elementy:
  • Warunek startu -- to znaczy liczba deklaracji od graczy do zebrania w określonym czasie. Można ustalać dowolnie, ale nie bardziej liberalnie niż trzech graczy zebranych w dwa tygodnie. Liczę tu na rozsądek i dostosowanie do rzeczywistych potrzeb. Po osiągnięciu warunku startu otrzymasz swoją grę do prowadzenia.
  • Forma deklaracji -- "domyślna" to napisanie przez chętnego gracza posta w bieżącym temacie, ale można sobie wymyślić jakieś inne warunki czy formy zgłoszenia.
  • Zajawka -- opisz swój pomysł w trzech-czterech zdaniach.
  • Szkic scenariusza.
  • Szkic mechaniki.
Punkty 4. i 5. nie muszą być zbyt szczegółowe na etapie zgłoszenia. Powodzenia, wyobraźni i odwagi w zgłaszaniu pomysłów życzę.
#2
Jeszcze jedno: proszę wnioskujących, by zamieszczali w pierwszym poście swojego tematu aktualizowaną informację, ilu graczy się dotąd zgłosiło.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości