Pytania do mechaniki
#1
(17.07.2014, 09:06)Ogar napisał(a): I tak w sumie to jaka będzie różnica między ministrem wojny o klasie polityk, a wojskowym? Tongue
Jeśli Zgredź chce być politykiem, to nie może być w służbie czynnej -- musiałby pójść na długi urlop albo emeryturę. Ostatnio rozmawialiśmy na GG, że może jednak zmieni typ na wojskowy, ale wtedy LAP będzie oficjalnie pod kontrolą MG (chociaż z dużymi wpływami Zgredzia).
Odpowiedz
#2
Protegowany może mieć inną klasę niż postać główna? Bo jeśli tak, to według mnie to bez sensu Wink
Odpowiedz
#3
Dobre pytanie. Myślę nad takim rozwiązaniem, by drugi prot mógł być innego typu, ALE gracz musi wtedy zrezygnować z pierwszego. Wydaje mi się, że zapewniłoby to odpowiedni balans, zwłaszcza że do siódmego fusa trzeba trochę tych pedeków uzbierać.
Odpowiedz
#4
Drugi prot zwykle był mało użyteczny, więc pewnie większość z tej opcji skorzysta. Just sayin'.

Ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi w fazie kickstartera, ponawiam pytanie o twój stosunek do używania postaci historycznych.

I nie oprę się pokusie wytknięcia, że kickstartery oferują bonusy wszystkim a nie tylko garstce pierwszych wspierających Sad (choć tym zwykle najlepsze).
Odpowiedz
#5
(17.07.2014, 22:19)Czerwony napisał(a): Drugi prot zwykle był mało użyteczny, więc pewnie większość z tej opcji skorzysta. Just sayin'.
No, ale trzeba wtedy zrezygnować z pierwszego, co może komuś lekko utrudnić grę, jeśli wpakował w niego trochę wysiłku. W sumie zastanawiam się jeszcze nad daniem tutaj przynajmniej częściowej ulgi fachowcom. W drodze wyjątku mogliby mieć pierwszego prota polityka, ale jeśli z tego skorzystają, to nie mogą mieć drugiego prota w ogóle. Tylko, że to trochę za łagodne. Trzeba by dodać jakąś dodatkową cenę za to.

Co do postaci historycznych: wydaje mi się, że regulamin w rozdziale o postaciach pisze o tym i o postaciach niezależnych.

Co do nagród za kickstartera: pomyślę. Może będzie jakaś niespodzianka po starcie Tongue
Odpowiedz
#6
Czy wojskowi, należący do partii 'nieformalnie', mogą/powinni mieć udział w mandatach parlamentarnych?
Odpowiedz
#7
Mogą kontrolować do dokładnie 49,(9)% puli partyjnej -- to samo dotyczy oligarchów. Sam podział puli należy już do decyzji graczy należących do partii.
Odpowiedz
#8
Jakiś dziennik ustaw, czy po prostu patrzymy wg terminów które ustawy już obowiązują?
Odpowiedz
#9
Można zrobić Dziennik Ustaw, jeśli chcecie. Np. w Wydarzeniach.
Odpowiedz
#10
Tzn. to jest pytanie z gatunku "czy chcesz mieć więcej roboty", bo jako kierujący królem chyba ty byś musiał tam publikować Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości