Cool stuff / Chłodny staw
#11
Irak ma najwięcej uśmiechów.
Odpowiedz
#12
Nikt nie lubi ISIS Sad
Odpowiedz
#13
ISIS to jakiś nowy bajzel w dzielnicy z tego co pamiętam, pewnie jeszcze nie zdążyli zdobyć respektu.
Odpowiedz
#14
Raczej twierdzenie, że są Kalifatem oznacza, że wszyscy powinni się im kłaniać w pas i całować w stopy, a godzi to w godność ludzi, którzy dłużej siedzą w polityce.
Odpowiedz
#15
Nie wspominałem wam dotąd, że Monty Python zawiera bardzo subtelną reklamę Antemurale, którą można zauważyć w tym filmiku, jeśli się przyjrzycie od 56 sekundy: http://www.youtube.com/watch?v=IrnZo-fjs_o Tongue
Odpowiedz
#16
>Anglia
>Mosley
>MCK

:O
ن
Odpowiedz
#17
Wychodzę dziś sobie z kampusu uwu po krótkich zajęciach organizacyjnych, a tu łał, na Pałacu Staszica wisi wielka flaga włoska monarchistyczna. Zbliżam się, i okazuje się, że cały budynek stał się ekspozycją pewnych faszyza... fascynacji...

[Obrazek: 2lvi8wl.jpg]

[Obrazek: 2we9uro.jpg]

Pasowałoby do jakieś althistorycznej sztampy z serii "Oś wygrywa wojnę". (Ciekawe, czy pojawią się jacyś protestujący idioci, ale może wszyscy poza mną widzieli już niejeden plan filmowy w stolicy Tongue )
Odpowiedz
#18
Gdyby RTN w Ante VI się jeszcze trochę rozrosła, to mamy gazetkę.
[Obrazek: W3ANc1L.jpg]
Odpowiedz
#19
Swojego czasu (z kilka lat temu) w Moskwie zaczęła się fajna kampania propsująca czytanie. Podoba mi się głównie ze względu na uroczą grafikę i ładne, nienachalne nawiązania. Mamy tutaj Puszkina z dresem ze skrzyżowanymi pistoletami - zginął w pojedynku :3. Potem Tołstoj i "Wojna i pokój" i na koniec Czechow z Mewą/Czajką :3. Proste, a mnie się bardzo podoba. W Polsce coś takiego by zrobili a nie.
Сильна ли Русь? Война, и мор,
И бунт, и внешних бурь напор
Ее, беснуясь, потрясали —
Смотрите ж: все стоит она!
А вкруг ее волненья пали —
И Польши участь решена...​
Odpowiedz
#20
http://wolnipisarze-wolnepisarki.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości