Apele
#1
Tu zamieszczam luźne wezwania, by gracze coś zrobili lub czegoś nie robili. Luźne, ale ich lekceważenie może nieść srogie konsekwencje :>

Proszę zakładać tematy partii na forum gry.
#2
SMOK, PJ i PL mogą namaścić po jednym ze swoich posłów na wicemarszałków obecnej kadencji. Wicemarszałkowie:
- mogą zwołać sesję Izby poselskiej w zastępstwie Marszałka, gdy ten jest niedysponowany;
- mogą prowadzić obrady, gdy Marszałek im prowadzenie przekaże (dobra opcja dla gracza mającego Marszałka, gdy będzie chciał gdzieś wyjść lub wyjechać nie wstrzymując obrad, polecam stosowanie).
#3
Jeśli nie dla wszystkich jest to jasne to informuję, że swoje postaci przed opublikowaniem i używaniem należy podesłać mi do akceptacji.
#4
Ogłaszam, że gra wystartowała. Dobrej zabawy życzę!
#5
Informacja głównie dla nowych graczy: oznaczanie miejsca w przestrzeni gdzie następuje wypowiedź, tak jak tutaj, nie jest wymagane.
#6
Z powodu spowolnienia rozgrywki, którą jednak ponoć chce się jeszcze komuś prowadzić, następują zmiany w zaplanowanych turach. Kolejna zacznie się jutro, eventem.
#7
Z początku chciałem olać datowanie i trzymać się tego, że czas trwania poszczególnych tur jest określony zatem można je łatwo zidentyfikować po czasie napisania postu. Doszedłem jednak do wniosku, że może istnieć potrzeba odwołania się do zdarzenia umiejscowionego w konkretnym miejscu i czasie. Dlatego:
- niektóre (może większość?) eventy będą z datami dziennymi. Tak, będą jeszcze jakieś eventy.
- datowanie waszych wiadomości jest dobrowolne, daty nie mogą jednak kolidować ze sobą. Tutaj zostawiamy sprawy (ku radości Szmera) zdrowemu rozsądkowi i mojej ocenie.

Gdy będzie potrzebowali odatowania jakiejś nieodatowanej wiadomości w grze, zwracajcie się do mnie.
#8
Chyba zamykam, bo mimo deklaracji dalej nikomu się nie chce i event Szmera pozostaje jedynym nie-moim.

Proszę o przesunięcie do archiwum.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości