Sprawy przenosinowe
#1
Wydaje się, że wszystko działa. Wszelkie problemy techniczne jakie mogą się pojawiać, stopniowo będę usuwał.

Ogar, jak już zobaczysz to forum, napisz proszę posta z opisem swojej partii.

Szmer, na grę będę potrzebował jednego forum (nie działu, samego forum) z uprawnieniami moderacyjnymi.
Odpowiedz
#2
Zjadło kilka postów w tym wątku, oraz nie działają linki.
Odpowiedz
#3
Wisznu: było przecież pisane, że kopia bazy jest z 13.06 i nic nowszego nie będzie przeniesione.

Jakie linki?
Odpowiedz
#4
Te w pierwszym temacie do innych postów.
Odpowiedz
#5
Link do Ante nie działa Sad
Odpowiedz
#6
Czerw: prośba spełniona, sprawdź czy wszystko OK. Pierwotne konto Admin ci zostawić?

Co do linka: naprawione.

Widzę niestety, że forum będzie wymagać kilku podstawowych tłików wizualnych: logo, większe awatary, coś jeszcze? W wolnej chwili to poodhaczam.
Odpowiedz
#7
(21.06.2014, 18:05)Szmer napisał(a): Czerw: prośba spełniona, sprawdź czy wszystko OK.

Wygląda, że tak Smile

Cytat:Pierwotne konto Admin ci zostawić?

Zdecydowanie, problemy na styku serwera i forum będą tego wymagały. A problemy będą się pojawiały, zawsze się pojawiają Tongue

Cytat:Widzę niestety, że forum będzie wymagać kilku podstawowych tłików wizualnych: logo, większe awatary, coś jeszcze? W wolnej chwili to poodhaczam.

Jakby co, to zainstalowałem jeden ciemny styl, który pamiętałem, że używałeś w jednym z forów na MyBB: RoyalPast. Ale nie wiem, czy nadal się podoba.
Odpowiedz
#8
Może mi ktoś ustawić hasło? Te przychodzące poczta są za krótkie abym mógł ustawić nowe. Trzeba podać stare hasło, a tego nie przyjmuje, a te z przypominacza są krótsze od wymaganych 8 znaków.
Odpowiedz
#9
Jako, że widziałem na kanciapowym fejsie skargi, że niektórym wciąż pokazuje się stara kanciapa: adresy domen są pobierane z systemu DNS w którym zmiana adresu może potrwać do 48 godzin. Dziś po południu teoretycznie wszystkim powinno już działać, gdyby jednak nie albo komuś chciało się zrobić to wcześniej, należy tymczasowo:
- w pliku hosts dopisać linijkę "46.105.18.193 kanciapa.pbf.net.pl",
- wyczyścić cache DNS: w Windowsie poprzez uruchomienie "Wiersza poleceń" (cmd.exe) z prawami administratora i wykonanie polecenia "ipconfig /flushdns", użytkownicy innych systemów operacyjnych wygooglają sobie sami.

Propagację adresu można śledzić na stronie https://www.whatsmydns.net/#A/kanciapa.pbf.net.pl - gdy wszystkie serwery z zielonym ptaszkiem będą pokazywały adres powyżej oznaczać to będzie, że propagacja jest zakończona i wpis w pliku hosts można usunąć.

Proszę tą wiadomość w miarę możliwości podawać dalej zainteresowanym. Poniewczasie orientuję się, że przy podobnych przenosinach należy zadbać o przekierowanie ze starego adresu, lecz cóż - człowiek uczy się całe życie. Następnym razem będzie lepiej Tongue
Odpowiedz
#10
Raczej problem polega na tym, że nie pokazuje żadnej strony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości