[trwa] Niepodległość Tytanów
#8
Dobra, kochane anteczniaki:

1. Spróbowałem więc przetestować, ile by dał wniosek na w miarę popularną grę z ogłaszaniem u nas na FB. Wynik nie wygląda póki co na za specjalny (choć teoretycznie jest czas do niedzieli).
Planowałem z czasem wykorzystać Youtube'a, gdzie i tak zamierzam się kiedyś pobawić w jakiejś filmiki, do nagrania produkcji o PBF-ach i Kanciapie. Ale nie nastąpi to prędko, bo teraz wchodzę w okres, kiedy muszę znowu zakręcić się trochę bardziej wokół pracy.
Z innych możliwości -- mam na myśli kontakty bezpośrednie z ludźmi, do których jakieś mam, ale nie wiem, czy chcę je zużywać teraz przy tak słabym "organicznym" zainteresowaniu.

2. Dlatego proponuję na teraz mniejszą grę (w sensie bardziej w kierunku jednego forum). Jedna tura to jeden miesiąc, w każdej turze dostajecie garść wydarzeń z autopilota, możecie podjąć dwa działania (rozumiane luźno) i dostajecie swój wskaźnik poparcia na terenach aktualnej Polski. Warunki wygranej tak jak wspomniałem. Byłoby to w połowie drogi między rozgrywką sesyjno-mechaniczną a politgierkową.
Chyba, że któryś z was chce zamiast tego zrealizować któryś pomysł z mechaniką RPG-ową. Domyślam się, że obecnie w podobnej minimalistycznej formule. Generalnie jeśli będzie się u nas toczyć jakaś rozgrywka i świat będzie mieć jakiekolwiek szanse się o nas dowiedzieć (oraz zarejestrować na forum, co zostało niedawno naprawione Tongue ), wierzę w powolne odzyskanie stanu, gdzie możemy mieć jakieś politgierki.
Jest też dodatkowa opcja, przenieść się póki co z czymś tego typu na lastinn czy coś.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[trwa] Niepodległość Tytanów - przez Szmer - 02.08.2020, 22:21
RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - przez Szmer - 06.08.2020, 14:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości