[trwa] Niepodległość Tytanów
#7
Cytat:Wybrałem artystkę, gdyż podałeś za cel prezydenturę.
OK, nie spodziewałem się, że wszyscy będą tak dążyć do wygranej. Rzeczywiście rozważam ogłoszenie, że jak ktoś zostanie głową państwa i utrzyma się przez miesiąc, to wygrywa.

Cytat:Wydaje mi się jednocześnie, że w Polsce między wojnami wiele gmin ogłosiło prohibicję, a spółdzielnie dość dobrze się rozwijały, więc nie będą to jakieś skrajnie niepopularne postulaty.
Cóż, poszukałem i niezawodne ciekawostkihistoryczne.pl rzeczywiście o tym informują. W takim razie zaznaczam, że pani Harding byłaby bardziej członkinią niż przywódczynią takich środowisk (ale w sumie twoja notka też to tak przedstawia).


Cytat:
Cytat: napisał(a):Kontrowersyjna pisarka, poetka, rzeźbiarka i malarka.

Czy jej kontrowersyjność nie stoi czasem w sprzeczności z tym, że "Cieszy się dużym szacunkiem w kraju i na świecie wśród różnych opcji politycznych"?
Hm, chyba większość wielkich artystów jest w jakimś okresie kontrowersyjnych. Jeśli postać Wisznu jest noblistką, to jej kontrowersyjność jest bardziej przetrawiona i na zasadzie deklarowania "patrzcie jaka jestem buntownicza i kontrowersyjna" w wywiadzie dla opiniotwórczej gazety dla inteligentów (a niech służąca zaparzy kawę w tym czasie).

Cytat:Nie zastanawiałem się nad tym dokładnie, skoro biografia jeszcze ma być do zmiany, ale skoro pytasz, to napiszę dokładną
Fair enough, jeśli potrzebujesz do tego opracowania całej biografii, to może to zaczekać. Moje wyobrażenie było takie, że zaczynacie konstrukcję postaci od czegoś w rodzaju "rozgromiłem Austriaków w Bukowinie szarżą na motocyklach i sam car mianował mnie marszałkiem".
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[trwa] Niepodległość Tytanów - przez Szmer - 02.08.2020, 22:21
RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - przez Szmer - 03.08.2020, 17:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości