[trwa] Niepodległość Tytanów
#4
Czerwony: jakieś epickie triumfy twojej postaci? Chociaż gdzie miały miejsce? Big Grin

Wisznu: podobnie chętnie bym przyjął jakąś bliższą informację o pani Harding -- ja wiem, że teraz to etap dwóch zdań, ale czy jest awangardystką itp.
Poza tym chciałbym zwrócić uwagę, że jako Wielka Ideolożka mogłaby dostać w bonusie jakieś poparcie w społeczeństwie dla kooperatyzmu i prohibicji. Jako Wielka Artystka ma więcej ogólnego respektu, ale jej poglądy będą traktowane troszkę bardziej jako jej artystyczne dziwactwo. To taki balans rozgrywki.


Generalnie rysuje mi się tutaj gra bardziej odchodząca od skupienia się na kontrolowaniu partii jako głównej rzeczy (choć pewnie warto to robić, od wewnątrz czy nie -- nb. Piłsudski czy Narutowicz byli bezpartyjni), a bardziej skupiająca się na działalności waszych herosów i ich adoratorów.

Dorzuciłem jeszcze dodatkowe uwagi do "Formy zgłoszenia". Wisznu, czy mógłbyś powoli ogłosić ten temat na FB?

[I bonus, jeśli komuś chce się czytać dłuższe wpisy po angielsku, żywot Herberta Hoovera jest fajnym wprowadzeniem w klasę postaci, które chciałbym tutaj uzyskać (między Wielkim Inżynierem a Wielkim Społecznikiem) -- poza tym tak jak wspominałem albo i nie, Piłsudski, Narutowicz, Skłodowska, Modrzejewska, Reymont, Dmowski, Haller, Szukalski... Dla odmiany możecie być śmiali w przyznawaniu sobie wielkich osiągnięć Tongue ]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[trwa] Niepodległość Tytanów - przez Szmer - 02.08.2020, 22:21
RE: [otwarte] Niepodległość Tytanów - przez Szmer - 03.08.2020, 14:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości