[OFF-GAME] Ministerstwo Spraw Zagranicznych
#15
(17.03.2016, 23:20)Saint/Pisces Aphrodite napisał(a): Mamy wpływ na ludzi, którzy być może niedługo się tam znajdą, oraz może niewielki, ale jednak jakiś na rządy, które mogę zdecydować się pod wpływem Francji na uznanie tego potworka.

Ententa uznała już w całości NRP. Układ Haski tego raczej nie zrobi. Także nie mamy nic tutaj do roboty. Reszta państw jest nieistotna z naszego punktu widzenia.

Cytat:Co do rewolucji, to tak zupełnie OG wiemy, że podejście Czerwonego (jako MG) jest trochę inne niż moje i "jego" rewolucjoniści w zasadzie uznają sens trzymania z rządem, jeżeli ktoś nie przekształci go w zupełne reakcyjne konserlolo. Z drugiej strony jednym z głównych featów NRP (i Hetmanatu!) było właśnie zachowanie neutralności w wojnie i "OMG, Sapieha chce wykrwawiać naród i pakować go w wojnę światową". Przypominam o tym.

Forma jaką chcę dojść do potrzebnych MSZ informacji jest na tyle bezpieczna i niezobowiązująca, że możemy spokojnie sobie na ewentualne próby wysondowania nastrojów pozwolić. Nic na tym nie stracimy.
ن
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [OFF-GAME] Ministerstwo Spraw Zagranicznych - przez pajęczyca - 17.03.2016, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości