VI posiedzenie KOP - obsada stanowisk
#3
Krzysztof Wojno

Wielka szkoda, że koleżanka mówi o tym teraz. Trzeba było postawić te zarzuty w debacie, porozmawialibyśmy, ustalili kompromis. Nie mam wrażenia, by uchwała gdzieś formułowała oceny. Jeśli chodzi o uznanie rozkazu za wadliwy to wynika z jego litery, której nie trzeba przecież jeszcze badać.

Chciałbym jednak dać koleżance okazję do udziału w ustalaniu faktów, które i ja uważam za niezmiernie istotne. Dlatego zgłaszam koleżankę Katarzynę Śmietanę do Komisji Specjalnej.

Ponadto, ponieważ nazwisko nie padło a możemy się go jedynie domyślać, zgłaszam kandydaturę pułkownika Zdzisława Kosztyły na stanowisko Naczelnika Sił Zbrojnych. Pan pułkownik od lat dowodzi wojskami na białostocczyźnie, jednym z najtrudniejszych okręgów z racji położenia i połączeń komunikacyjnych, i udaje mu się to nie bez sukcesów.

Wreszcie do funkcji komisarza nominuję kolegę Wojciecha Mosiuszkę. Jako człowiek nie związany z żadnym stronnictwem w sporach o Radom, ma według mnie szansę być prawdziwym gwarantem dobrego wykonania powierzonych mu zadań, przy zachowaniu spokoju i poszanowaniu zasad demokracji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
VI posiedzenie KOP - obsada stanowisk - przez Szmer - 18.11.2015, 19:13
RE: VI posiedzenie KOP - obsada stanowisk - przez Czerwony - 18.11.2015, 22:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości