Muzułmanie w Prawie i Sprawiedliwości
#25
Inna sprawa twoje wypieranie się samo-ośmieszających cię teorii o Aryjczykach czy Indoeropejczykach i twierdzenie, że wcale tych teorii nie forsowałeś, inna sprawa, że zostało ci wykazane że się myliłeś, mimo twojego parcia w zaparte i że jak sam twierdzisz nie czujesz się tym ośmieszony i nie czujesz żebyś przegrał, co tym bardziej budzi moje zdziwienie. Jeszcze inną kwestią jest, że nie masz zielonego pojęcia o genetyce populacji, znaczeniu słów takich jak "Aryjczycy" czy "Indoeuropejczycy" a mimo to kłócisz się na ten temat i po raz kolejny ośmieszasz się twierdzeniem, że Aryjczycy = Ariowie, kiedy oczywistym jest, że na tą spekulowaną grupę plemion odpowiadającą żywiołowi Indoeuropejskiemu, zaliczają się zarówno żywioł kentum jak i satem, R1a i R1b. Najśmieszniejsze i najbardziej kompromitującym i żenującym twoim zabiegiem jest porównywanie mnie czy wprost sugerowanie, że jestem palikotowcem. Na jakiej niby zasadzie? Dlatego że czytam FiM gdzie Palikot jest jednym z redaktorów? Pomijając już czarne PR kato-prawicy na temat FiM'u, co całkowicie mija się z prawdą, Palikot jako redaktor w FiM'ie odpowiada tylko za jedną z wielu rubryk której ja nigdy nie czytam uznając ją za mało interesującą i niewiele wnoszącą do tematu. Nigdy też nie głodowałem w wyborach na Twój Ruch i jej prekursorkę. Z Palikotem nie mam nic wspólnego poza niechęcią do kk, ale takie samo podejście w tym kraju mają miliony ludzi, a jakoś nie wszyscy oni popierają Palikota i jego partia zawsze jest na granicy progu wyborczego. Tyle w temacie.

PS: Miałem zamiar zmieścić to wszystko w jednym poście ale wczoraj nie zdążyłem, dlatego teraz drugi post poleciał, z racji że nie nawykłem pozostawiać pewnych kwestii i oskarżeń ludzi niedouczonych na mój temat, bez komentarzy prostujących wypisane przezeń głupoty i błazenady. To by było tyle w temacie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Muzułmanie w Prawie i Sprawiedliwości - przez Ojciec Ted - 15.07.2014, 16:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości