Muzułmanie w Prawie i Sprawiedliwości
#23
(11.07.2014, 00:11)Ojciec Ted napisał(a): No widzisz, na polityce się nie znam (tak jak ty nie znasz się na genetyce populacji), i nie wiem czym różni się komisja sejmowa od zespołu parlamentarnego, ale sedno jest to samo, że PIS podejmuje próby zakładania pewnych "kółek dyskusyjnych", w celu walki z pewnymi prądami światopoglądowymi, co stoi w sprzeczności z rzekomą wolnością światopoglądową, typową dla - podobno - świeckiego państwa.
1. Różnica między komisją, a zespołem jest taka, że komisja wykonuje ważne dla państwa cele i realnie się w niej pracuje, a celem zespołu jest samo istnienie i polega on na opowiadaniu jakiś dyrdymałów po godzinach pracy w komisjach. Dlatego też jest pełno bezsensownych zespołów, a nie ma takich komisji.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.x...P&Zesp=150

Tu masz całą działalność tego zespołu. Jako że nikogo nie interesuje co taki zespół uchwala, oświadcza itd. to cała jego działalność ograniczyła się do zawiadomieniu prokuratury o popełnieniu przestępstwa. No naprawdę jest czego się bać. JEDNO zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na kadencję.

2. Zespół nie nazywa się PZ do walki z ateizmem, czy PZ do walki z ateistami, ale PZ do przeciwdziałania ateizacji. Słowo to oznacza, stawanie się ateistą, czy też rozprzestrzeniania się ateizmu. Z samej nazwy wynika, że ateiści jako tacy są poza sferą zainteresowań zespołu, bo już są po ateizacji i nie da się ich ateizować. Gdyby więc poważnie potraktować ten zespół to powinien on się zajmować raczej immunizowaniem ludzi religijnych na ateizację.

3. Nie wiem czemu jesteś złośliwy wobec Czerwonego i na dodatek wspominasz nieznane tutaj rozmowy i to bez podania źródła za pomocą którego ktoś mógłby to sprawdzić. To nie jest ani przyjazne zachowanie, ani wnoszące cokolwiek nowego na forum.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Muzułmanie w Prawie i Sprawiedliwości - przez Lucyfer - 11.07.2014, 08:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości