Niewypał-Wunderwaffe Powsiego
#10
Pająk już się brandzluje.

Byłbym za scenem nr 1, bo tam mógłbym jakoś zrealizować koncepcję postaci jaka chodzi mi po głowie. Ze scenem nr 2 jest taki problem - oprócz tego największego: że jest niepoważny - że, wnioskując z opisu i tego, w jakich edycjach grał Powsi, pastisz będzie pewnie dotyczył głównie edycji 5 i wcześniejszych. Ja w te edycje nie grałem i nie ma to dla mnie takiego "appealu" jak pewnie ma np. dla Szmera. Nawet jak czasami wspominacie coś offgejmowo z tych edycji to dla mnie brzmi jak język masonów (szaleńcza dynamika tamtych gier pewnie też nie pomaga w ogarnięciu).

W lolscenariusz nawiązujący do późniejszych pewnie edycji też bym nie grał, ale być może w jego przypadku istnieje taki poziom znudzenia, który by mnie skłonił Tongue I tu gładko przejdę do drugiej części wypowiedzi...

Powsi, naprawdę podziwiam i doceniam twoją próbę, ale:
1. Póki ludzie są gotowi kręcić nosem i wydziwiać że to nie, tamto inaczej, ich ochota na grę najwidoczniej nie jest jeszcze taka znowu wielka. Jak pisałem powyżej, sam jestem tego przykładem Tongue Oczywiście mogę się mylić i twoja konwencja może przyciągnąć wielu zainteresowanych, jednakże...
2. Ściągnięcie graczy to naprawdę nie problem. Sądzę, że także gdyby wyklarował się jeden z pozostałych omawianych pomysłów to zebrałaby się do niego przeciętna liczba graczy na kanciapie, czyli sześciu. Problemem jest ich utrzymanie, bo już po pierwszym tygodniu zaczynają się przedłużone nieobecności i głupie wymówki (np. nieśmiertelne problemy z komputerem - mamy chyba jako grupa społeczna największy odsetek awaryjnych komputerów w Polsce Tongue).

To jednak tylko mój pesymizm. Życzę ci jak najlepiej, powodzenia.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Powsinoga - 04.04.2014, 19:06
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Powsinoga - 25.09.2014, 23:39
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 25.09.2014, 23:52
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Czerwony - 26.09.2014, 08:12
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Powsinoga - 26.09.2014, 00:04
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 26.09.2014, 00:09
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 26.09.2014, 12:14
Odp: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 04.04.2014, 20:25
Odp: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Kwiatek - 10.04.2014, 16:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości