[Wn] Ernest Werner Szawlewski
#6
Zapomniałem: tag [Wn] w nazwie tematu.

Moje pytania to są pytania, a nie nakazy zmiany Tongue Można bronić swoich pozycji. Co do pracy, pisałem, że znajdowanie swoim postaciom stanowisk kasjerów w mięsnym możecie sobie odpuścić. Możesz wywalić te rubryki.

Co do wykształcenia, to chyba sobie wyobrażasz, jaka politologia jest obecnie na uczelniach w Polsce (jeśli jest). Poza tym, jak u UłanoHusarza, wiek postaci a chronologia scenariusza. Przypominam, że ostatnie 8 lat to... cóż, okupacja. Szawlewski, jak widzę, sprytnie się łapie - mógł zdążyć zrobić magisterkę w 1981. A Linke?

Cytat: nasiąkł trochę jego poglądami,
Nie wiedziałem, że prikaz robienia dwóch postaci zaowocuje tyloma męskimi przyjaźniami!

Cytat:ale ja tłumacze to tym, że wywiad szwedzki przewidział że do takiej sytuacji dojedzie, i zawczasu umieścił swoich ludzi w PRL, nim jej granice zostały zamknięte (a mniemam że w wyniku okupacji zostały zamknięte).
Ja bym powiedział, że w wyniku okupacji zrobił się taki burdel, że łatwiej tutaj coś przysłać. Do Polski przyjeżdża dużo amerykańskiej broni, jak do Afganistanu irl.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Wn] Ernest Werner Szawlewski - przez Ojciec Ted - 26.06.2015, 18:17
RE: Ernest Werner Szawlewski - przez UłanoHusarz - 26.06.2015, 18:19
RE: Ernest Werner Szawlewski - przez Szmer - 26.06.2015, 18:29
RE: Ernest Werner Szawlewski - przez Ojciec Ted - 26.06.2015, 18:44
RE: Ernest Werner Szawlewski - przez Szmer - 26.06.2015, 19:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości