WYNIKI GRY
#4
Osz kurwa! - Krzyknął Major Chołocki, biorąc z ekranu butelkę, otwierając ją i żłopiąc, bo taki jak on nie potrafili pić, wino. Następnie został wykopany przez kogoś z miejsca. Jak się okazało, był to Ułanohusarz.

- Ja pierdolę... - Powiedział, siadając i spoglądając na Chołockiego. Następnie wrócił wzrokiem na ekran.

- Wracając do gry... Było zajebiście i dzięki wszystkim za gierkę. Mam nadzieję, że mój avatarek Dzierżyńskiego przetrwa do kolejnej gry w edycji partyzanta. Big Grin
Co może powiedzieć ludzkość dziś, ta ludzkość, która chce dowieść postępu kultury, a XX wiek postawić znacznie wyżej od wieków przeszłych. Czy w ogóle my, ludzie XX wieku, możemy spojrzeć w twarze tych, co żyli kiedyś i – śmieszna rzecz – dowodzić naszej wyższości, kiedy za naszych czasów zbrojna masa niszczy nie wrogie sobie wojsko, lecz całe narody, bezbronne społeczeństwa, stosując najnowsze zdobycze techniki. (...) Zabrnęliśmy, kochani moi, straszliwie. (...) Chciałem powiedzieć: zezwierzęcenie… Lecz nie! Jesteśmy od zwierząt o całe piekło gorsi! - Rotmistrz Witold Pilecki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
WYNIKI GRY - przez Powsinoga - 18.10.2014, 02:35
RE: WYNIKI GRY - przez Czerwony - 18.10.2014, 11:01
RE: WYNIKI GRY - przez Szmer - 20.10.2014, 17:38
RE: WYNIKI GRY - przez UłanoHusarz - 20.10.2014, 18:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości