Projekt ogólnej mechaniki i regulaminu
#8
Cytat:"Ewidencja" liczy się do fusów. Jak nie zgłosisz działania, fus nie urośnie. Jak zgłosisz ustawę bez zgłaszania w ewidencji, też fus od tego nie urośnie (ale zgłosić ogólnie możesz).

Aha. To zaznacz to jakoś wyraźniej, bo obecne zapisy mogą wprowadzać w błąd: "Poza tym limitem pozostają wypowiedzi medialne i parlamentarne, komentarze, rozmowy między postaciami itd." można interpretować a contrario, że wszystkie pozostałe działania są "w limicie", czyli limitowane.

Cytat:Przyznam, że fragment o karach i wykroczeniach był pisany raczej z myślą o całym forum. To jest ciekawy problem, bo jeśli potraktować twoje wątpliwości poważnie, bo wychodzi na to, że za wykroczenia w grze można karać tylko wewnątrz tej gry.

Jest coś, co sprawia, że nie chciałbyś potraktować moich wątpliwości poważnie?

Naprawdę bym oczekiwał trochę głębszej refleksji niż stwierdzenie, że "problem jest ciekawy", bo ta kwestia stanowi o tym, czy Kanciapa jest twoim prywatnym folwarkiem czy czymś służącym społeczności politgierek w ogóle. Przyznam, że to ta druga specyfika była dla mnie motywem najpierw udzielenia subdomeny, a potem wzięcia Kanciapy na swój serwer (obok przeniesienia forum na skrypt lepszy & bezpieczniejszy) i jej zmiana trochę mnie zasmuci. Taki przykład: dla mnie stwierdzenia "Gra umiera" to taki nieszkodliwy mem i nie karałbym za jego stosowanie. Ty chcesz go tępić - twoje prawo. Lecz za tępienie go na twojej grze gracze ponosiliby konsekwencje także na mojej. To w sumie oznacza, że to nie jest "moja" gra a twoja, tylko przeze mnie prowadzona Tongue
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Projekt ogólnej mechaniki i regulaminu - przez Czerwony - 14.07.2014, 12:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości