Mechanika
#9
Cytat:
Zasady różne

Zauważyłem, że pojawiło się trochę wątpliwości co do zasad gry. Niniejszym wyjaśniam:
1. Nie można samemu podejmować decyzji, których nie jest w stanie samodzielnie podjąć wasza postać lub wasze postacie.
2. Postacie niezależne będą tworzone możliwie rzadko, czyli tylko wtedy gdy jest to uzasadnione. W niektórych przypadkach gracz będzie mógł bezpośrednio pisać i decydować o poczynaniach postaci niezależnej, ale tylko i wyłącznie za moją zgodą i tylko i wyłącznie będzie to dotyczyło podwładnych gracza.
3. Obecnie skończyły się krzesła, ale dzięki temu nowy gracz będzie mógł dokładniej wybrać sobie takie krzesło jakie sobie życzy, a ja dam mu od 3 do 1 pkt czakry w zależności od tego jak bardzo jestem w stanie uwierzyć, że ta postać może mieć wpływy na losy Polski.? Może być to nawet Wielki Mistrz Masoński, albo wieszczka. Nie mam zamiaru ograniczać waszych wyborów z wszystkimi tego konsekwencjami.
4. Gracz może otrzymać Punktu Doświadczenia i zwiększenie Czakry, za sukcesy zakończone informacją na jawnym forum. Działalność tajna której efektem nie jest post na forum jawnym uznana jest za bezpłodną. W wypadku otrzymania większej ilości kruszcu wystarczy post na tajnym zawierający sugestie.
5. Gracz może proponować ewenty i jest to działalność pro bono publico jednak nie mam zamiaru się samookłamywać, że nie będę patrzył przychylniej na gracza, który robi coś dla gry i że nie będzie to miało wpływu na mechanikę. Oświadczam, że jestem człowiekiem. Wnioski wyciągajcie sami.
[size=8pt]I przyszli ci wszyscy Braniccy, Potoccy, Radziwiłłowie i mnóstwo innych do Cesarza Rosji, padli na kolana przed nim i mówili: „Ratuj nas Najjaśniejszy Panie przed tym parweniuszem korsykańskim.” Cesarz wzruszył się do łez na ten widok i tak im odpowiedział: „Nie bójcie się moi bracia w Chrystusie. Czyż Bóg nie jest po naszej stronie?”[/size]<br /><br />„Dzieje umierania polskiego” autor nieznany


Wiadomości w tym wątku
Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 17:01
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 18:43
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 19:16
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 21:19
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 21:35
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 21:43
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 21:49
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 05.04.2014, 21:57
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 09.04.2014, 00:56
Odp: Mechanika - przez PYRALGINA - 15.04.2014, 21:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości