Myślownia, czyli "Władcy Sumienie"
#1
Cytat:
[Obrazek: apocl.jpg]

Witaj!

Zastanawiasz się po co Cię tutaj sprowadziłem. Po co wchodzę w Twoje myśli i dlaczego każę Ci robić te wszystkie rzeczy? Znasz pojęcie przeznaczenia? Być może Twoim i Moim przeznaczeniem jest współdziałać? Być może Twoim i Moim przeznaczeniem jest doprowadzić Cię do chwały i do najwyższego podium na panteonie świata? Co masz robić? Ja Ci powiem. Podpowiem. Załatwię. Pytaj się mnie tylko. Nie wahaj powiedzieć, że nie wiesz. Jesteś Tutaj by spełniać wolę. Wolę tego czy innego. Nie pytaj którego bowiem zwycięstwo nie ma pełnomocników.

Zadaj sobie jedno pytanie. Po co Tu jestem? Czujesz? Słyszysz? Widzisz? Brak odpowiedzi. Nie. Ja tego nie wiem. Ty też nie wiesz. Musisz to znaleźć. Ja Ci pomogę. Nie bój się. Poprowadzę. Podpowiem. Co teraz? Nic. Nie jesteś sam przecież. Inni też mnie potrzebują. Inni też pytają. Ja też pomogę. Podpowiem. To jest gra w której chcesz wziąć udział. Zagraj, wygraj, przegraj. Tylko jeden. Tak. Tylko jeden dotrwa do końca. Tylko jeden zwycięży. I to musisz być Ty.

Inni też już zebrali siły. Startują. Szukają. Tak. Szukają. Ty też szukaj. Ja Ci pomogę...

Teraz idę. Muszę iść. Inni też pytają. Też chcą pomocy. Przyjdę. Pomogę...Nie bój się. Jeszcze nie teraz.
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy


Wiadomości w tym wątku
Myślownia, czyli "Władcy Sumienie" - przez Dalewin - 15.04.2014, 21:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości