Ogłoszenia bieżące
#1
Uwaga: nie wolno pisać w tym temacie pod karą usunięcia posta i wlepienia dużego warna!

Dekret nr 1
Wszystkie ustawy, jak również konstytucja zostają z dniem dzisiejszym zniesione, jedynym źródłem prawa staje się Wódz Ludowy, Wodzem Ludowym od teraz jestem ja! Tym antecznym memem załatwiam preambułę pierwszego ogłoszenia na Kanciapie, a teraz jedziemy z treścią, zwróceni ku przyszłości!

1. W porozumieniu z PYRALGINĄ vel Wisznu zdecydowaliśmy się uznać jego wniosek za, ekhm, przesznięty. W związku z tym gierka pt. "Wielowódstwo" ma szansę wypróbować środowisko Kanciapy i przetrzeć szlak kolejnym inkarnacjom.
2. Za chwilę rozpocznę nadawanie odpowiednich forów i uprawnień. (Czy będę musiał sobie tutaj założyć konto nieadmina, żeby nie widzieć cudzych tajnych, nie pamiętam i po prostu zobaczycie).
3. Do gry nadal można się zgłaszać w tym temacie, do czego zachęcamy: metapunkty się same nie zdobędą, status gracza pierwszej inkarnacji tym bardziej. Z doświadczenia mogę zaświadczyć, że akurat Wisznu raczej od obowiązków nie ucieka Tongue
4. Gra zacznie się oficjalnie, kiedy Wisznu to ogłosi.
5. W zasadzie zamierzałem na czas trwania rozgrywek nałożyć obostrzenia na dyskusje o nowych grach, ale spróbujemy, jak pójdzie bez tego. Jednakże zastrzegam sobie prawo do traktowania jako wandalizm oraz tępienia złośliwego i niekonstruktywnego spamu pod hasłem "gra umarła [ * ]". Żartować sobie możecie (władza pozwala :> ), ale tematy tzw. śmiercioedycyjne będą usuwane.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Ogłoszenia bieżące - przez Szmer - 04.04.2014, 23:21
RE: Ogłoszenia bieżące - przez Szmer - 08.07.2014, 13:51
Odp: Ogłoszenia bieżące - przez Szmer - 12.04.2014, 12:12
Odp: Ogłoszenia bieżące - przez Szmer - 16.04.2014, 21:31
Odp: Ogłoszenia bieżące - przez Szmer - 21.04.2014, 13:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości