Niewypał-Wunderwaffe Powsiego
#8
Cytat: Nie do końca kumam te pytania z projektu pierwszego, ale pchać to, bo żądam, ŻĄDAM, kurna, z braniem zakładników, projektu drugiego. Sam opis spowodował atak śmiechu, który musiał utwierdzić sąsiadów z góry w przekonaniu, że jestem nienormalny. Przypomniałem sobie dawne czasy obcowania na żywo (tzn. w grze) z niezrównanym kunsztem Powsiego mniej czy bardziej złośliwego parodiowania Ante. Nie pożałujecie.


No to jedziemy z tym koksem.

1. Potrzebuję możliwości moderacji forum.
2. Jak chcesz, to możesz grać, ale przydało by się twoje konto typu "kopia Szmera", bo będę potrzebować twojej pomocy jako administratora strony (sam mogę z niektórymi rzeczami nie wyrabiać - drugi GM by mi się przydał, ale wiem, że pewnie jest nas za mało, więc będziecie musieli czasem przeżyć 24 godziny beze mnie)
...
3. Jak już dostanę forum i uprawnienia moda to zacznę rozpisywać tematy - dzisiaj w nocy albo jutro będzie już wszystko postawione. Ruszać możemy praktycznie trymiga (sobota?). Dodatkowi gracze zwiększają szanse na przeżycie pozostałych Big Grin

Cytat: Jestem za projektem dwa. Czerwony już płacze.
Wiesz, gra ma być trudna, w związku z czym -> pisanie na poważne rozkazów wojskowych, niedostosowanych do ogólnego rozgardiaszu poważnych ale antekrótkich ustaw, oraz robienie poważnej miny do złej gry będzie się opłacać - może chłopak znajdzie coś dla siebie. Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Powsinoga - 04.04.2014, 19:06
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Powsinoga - 25.09.2014, 23:39
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 25.09.2014, 23:52
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Czerwony - 26.09.2014, 08:12
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Powsinoga - 26.09.2014, 00:04
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 26.09.2014, 00:09
RE: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 26.09.2014, 12:14
Odp: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Szmer - 04.04.2014, 20:25
Odp: Niewypał-Wunderwaffe Powsiego - przez Kwiatek - 10.04.2014, 16:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości