Kanciapa: historie nieprawdziwe
Niech wykuwają się paczki danych - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Przed-rozmowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Niech wykuwają się paczki danych (/thread-545.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Szmer - 31.10.2015

Wisznu, mógłbyś używać imienia Stoigniew, taki miał pseudonim Stachniuk wg wiki. Ja żałuję, że nie ma pogan u władzy. (Chociaż może nie nazich).

Co do Ante VI, oczekiwałbym sprecyzowania oczekiwań. Taki dosłowny reset? Pisałem na szałcie, czemu potrzeba by dużo graczy do tego. Duże państwo, bardzo rozproszona i niewyraźna polityka.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Saint/Pisces Aphrodite - 31.10.2015

Mam taki pomysł, by przez chwilę na początku być w centrum uwagi, więc jak później uwaga się rozproszy, to nie jest to niezgodne z moim planem.

Mocno trzymasz się tego Stachniuka. Szkoda. Nie chciałbym odgrywać szalonego ideologa choć mógłbym wywodzić się z Zadrugi. Mieli dobry program gospodarczy.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Czerwony - 31.10.2015

Poparcie poparciem, możliwości możliwościami. Mój głos na Goeringante należy odczytywać jako "chciałbym zagrać gdyby zebrała się odpowiednia ilość graczy".


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Saint/Pisces Aphrodite - 31.10.2015

Mój głos można rozumieć tak: zagram praktycznie w każdą grę o ile nie będę musiał udawać, że rozumiem cokolwiek z wojskowości.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Szmer - 31.10.2015

Cytat: Mocno trzymasz się tego Stachniuka. Szkoda. Nie chciałbym odgrywać szalonego ideologa choć mógłbym wywodzić się z Zadrugi. Mieli dobry program gospodarczy.
Irl, i nawet na żadnym Ante, nigdy nie było na czele Polski żadnego prawdziwego ideologa, szalonego czy nie. I chciałbyś to wymienić na jakiegoś nudnego uczonego hellenistę Tongue No weź.
edit: ok, od biedy na Ante 7 był Dmowski, ale bez wielkiego szału (w czasie rozgrywki to dał się głównie zabić)


RE: Niech wykuwają się paczki danych - pajęczyca - 31.10.2015

Ech, to po prostu nie są czasy na gry pbf. Jesteśmy za starzy i jest za mało graczy.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Ruski - 01.11.2015

Nie pierdol Kuba.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Czerwony - 01.11.2015

To najrozsądniejsze, co katak napisał od... Co kiedykolwiek napisał.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - Ruski - 01.11.2015

Nie pierdol Seba.


RE: Niech wykuwają się paczki danych - pajęczyca - 01.11.2015

(01.11.2015, 00:18)Czerwony napisał(a): To najrozsądniejsze, co katak napisał od... Co kiedykolwiek napisał.

Na Dyni też już tak pisałem. Taka jest smutna prawda. Nikomu się nie chce już na poważnie grać w takie gry :I