Kanciapa: historie nieprawdziwe
Kim chciałbyś być w grze? - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Przed-rozmowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Kim chciałbyś być w grze? (/thread-485.html)



Kim chciałbyś być w grze? - Saint/Pisces Aphrodite - 16.10.2014

W ramach abstrahowania chcę wrócić do mających miejsce dość dawno ankiet. A bardziej niż do nich do idei ankiet. Sądzę jednak że ankiety były źle pomyślane i powinniśmy raczej się zastanawiać kto i co i jako kto chce robić w grze. Dopiero jak już będziemy wiedzieli, że pan "A" chce np. wywoływać strajki, zamieszki i gardłować w skrajnie liberalnej Polsce, a pan "B" chciałby walczyć z mafią w skorumpowanym mieście stworzoną łamigłówkę będzie można jakoś dostosować do pragnień poszczególnych osób.


RE: Kim chciałbyś być w grze? - Czerwony - 16.10.2014

Mam życzenia jedynie wobec sposobu prowadzenia gry. Odgrywać mogę każdego, choć ze względu na sposób prowadzenia zwracam się ostatnio ku postaciom które mogą stać nieco z boku i pełnić rolę konstruktywnej/koncesjonowanej opozycji albo niezbędnego jak PSL koalicjanta. Więc jeśli kogoś to obchodzi to dobrze, gdybym w grze miał taką możliwość.


RE: Kim chciałbyś być w grze? - UłanoHusarz - 16.10.2014

Ja oczywiście zagram chętnie partyzanta siedzącego w drewnianym bunkrze w lesie o poglądach, których nikt nie zrozumie. Big Grin


RE: Kim chciałbyś być w grze? - Szmer - 16.10.2014

Trudno mi powiedzieć, serio. Jak patrzę na swoje postaci, to widzę, że mam skłonność do tworzenia ludzi czynu i Mussolinich/cezarów maszerujących na Rzym, ale myślę, że mógłbym robić różne rzeczy, jak długo gra byłaby ciekawa i trzymająca w napięciu.


RE: Kim chciałbyś być w grze? - Saint/Pisces Aphrodite - 25.07.2015

Ja chciałbym być dożą weneckim, Rasputinem, lub Królową małżonką, ewentualnie następcą tronu.


RE: Kim chciałbyś być w grze? - Saint/Pisces Aphrodite - 31.10.2015

Dla uściślenia. Co chciałbyś robić w Goeringante?

Ja chciałbym być bezrobotnym chłopem z kosą i widłami.


RE: Kim chciałbyś być w grze? - Czerwony - 31.10.2015

(16.10.2014, 11:22)UłanoHusarz napisał(a): Ja oczywiście zagram chętnie partyzanta siedzącego w drewnianym bunkrze w lesie o poglądach, których nikt nie zrozumie. Big Grin

Coś w ten deseń, i mam już od lat przygotowany najlepszy avatar na taką postać.


RE: Kim chciałbyś być w grze? - Saint/Pisces Aphrodite - 31.10.2015

Można zacząć grę jako Prezydent? Przynajmniej mój upadek byłby bolesny.