Kanciapa: historie nieprawdziwe
Izba poselska 1938 - debaty - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Archiwum Kanciapy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Szczytowy okres wczesnokanciapowy (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-168.html)
+---- Dział: 3. Ante Nord (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-53.html)
+----- Dział: Gra w Ante Nord (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-55.html)
+----- Wątek: Izba poselska 1938 - debaty (/thread-244.html)

Strony: 1 2


Izba poselska 1938 - debaty - Czerwony - 22.06.2014

Liczba posłów
14 - Stronnictwo Ludowo-Narodowe
11 - Stronnictwo Moralnej Odnowy Katolików
9 - Partia Jednostki
8 - Partia Ludowa
7 - Islandzka Partia Demokratyczna
5 - Front Niezależności Islandii
4 - Antyimperialistyczny Front Rewolucyjny
2 - bezpartyjni
RAZEM: 60


RE: Izba poselska 1938 - Czerwony - 24.06.2014

[Obrazek: parlament_zpsf1cddc47.png]



RE: Izba poselska 1938 - debaty - Ogar - 10.07.2014

Cytat:Wacław Zbigniew Kwiatkowsk
Zgodnie z wnioskiem przedstawionym przez PJ, IPD, AFR i 2 posłów niezarzeszonych zwołuje posiedzenie Izby Poselskiej. Na początku proszę przedstawicieli wnioskodawców o zaprezentowanie punktów które chcieliby poruszyć.



RE: Izba poselska 1938 - debaty - Czerwony - 10.07.2014

Wacław Czetwertyński, poseł niezrzeszony:

Wniosku takiego ani mi nie przedstawiono, ani gdyby to nastąpiło nie uzyskałby on mego poparcia. Nazwisko moje znalazło się pod nim całkowicie wbrew mojej wiedzy i woli!


RE: Izba poselska 1938 - debaty - Ogar - 10.07.2014

Cytat:Wacław Zbigniew Kwiatkowsk
Wobec obiekcji zgłaszanych przez pana posła Wacława Czetwertyńskiego, kieruje zapytanie do innych rzekomych wnioskodawców o potwierdzenie lub zaprzeczenie faktowi poparcia wniosku.

og/ zakładam, że mam jakiś sekretariat który sobie z tym poradzi? /og


RE: Izba poselska 1938 - debaty - Lucyfer - 10.07.2014

(OG: Myślałem że poprosiłem wszystkich kontrolowanych przez Czerwonego ludzi i przez Kwiatka, ale widocznie nastąpiła jakaś pomyłka.)

Janusz Gadzina: Panie Marszałku!

Rzeczywiście doprowadziłem do błędu. Mamy kolegę o bardzo podobnym nazwisku do pana posła i wpisałem go dwa razy. Później przepisując z moich bazgrołów na maszynę musiałem mieć problem z odczytaniem siebie.

Najmocniej przepraszam.


RE: Izba poselska 1938 - debaty - Czerwony - 10.07.2014

Posłowie AFR i bezpartyjny lewicowiec (doc. Bielski) potwierdzają, że poparli wniosek.


RE: Izba poselska 1938 - debaty - Ogar - 11.07.2014

Wacław Zbigniew Kwiatkowski
Dziękuje. Proszę teraz o przedstawienie swojego stanowiska przedstawicieli Islandzkiej Partii Demokratycznej.


RE: Izba poselska 1938 - debaty - Czerwony - 11.07.2014

Posłowie IPD póki co nie zjawili się na sali. Posłowie AFR chcą, by brak sprzeciwu był uznany za zgodę i podstawę ważności wniosku.


RE: Izba poselska 1938 - debaty - Ogar - 11.07.2014

Wacław Zbigniew Kwiatkowski

Wobec wykrytego już nadużycia, skutkującego brakiem zaufania co do wierzytelności wnioskodawców, zawieszam posiedzenie Izby, do czasu kontaktu z posłami którzy rzekomo podpisali wniosek. W razie braku potwierdzenia wniosku posiedzenie Izby zostanie uznane za niebyłe oraz zostanie zgłoszony wniosek do Komisji Etyki o ukaranie wnioskodawców.

/og no chyba, że nie mamy Komisji Etyki og/