Kanciapa: historie nieprawdziwe
Sprawy przenosinowe - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Sprawy techniczno-organizacyjne (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-7.html)
+--- Wątek: Sprawy przenosinowe (/thread-238.html)

Strony: 1 2 3


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 28.06.2014

@Ted: czyli coś się jednak wyświetlało. Jaki error?

@Szmer: czy tymczasowy hack również nie działa? Zwróć uwagę, czy adres i nazwę hosta wpisałeś w dobrej kolejności.


RE: Sprawy przenosinowe - Szmer - 28.06.2014

E, nie robiłem tego, bo myślałem, że samo przejdzie i w końcu zapomniałem. Właśnie zedytowałem hostsy i zobaczymy, czy będzie się powtarzać, bo to wraca okresowo.


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 28.06.2014

Tzn. to mi pozwoli odróżnić, czy problem jest po stronie serwera (wtedy wpis w hosts nie pomoże) czy DNS.


RE: Sprawy przenosinowe - Ogar - 02.07.2014

Mi dość losowo wyskakuje błąd 404- wczoraj z raz mi się udało wejść.


RE: Sprawy przenosinowe - Szmer - 02.07.2014

Ja już nie mam problemów, odkąd zedytowałem hostsy. To jest Rozwiązanie, jak się okazuje Tongue


RE: Sprawy przenosinowe - Ruski - 03.07.2014

Mi czasami wyskakuje, że nie ma takiej domeny.


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 03.07.2014

(02.07.2014, 23:32)Szmer napisał(a): Ja już nie mam problemów, odkąd zedytowałem hostsy. To jest Rozwiązanie, jak się okazuje Tongue

O to mi chodziło, czyli problem jest w DNS a nie w serwerze. Ok, w weekend przeładuję strefę DNS (muszę jeszcze skopiować parę wpisów) i powinno to rozwiązać problemy.


RE: Sprawy przenosinowe - Ruski - 04.07.2014

http://i.imgur.com/WuLFLei.png


RE: Sprawy przenosinowe - Lucyfer - 07.07.2014

Może wróćmy do poprzedniego forum. Na tamtym nie było takich problemów.


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 07.07.2014

(07.07.2014, 10:30)Moja wina napisał(a): Może wróćmy do poprzedniego forum. Na tamtym nie było takich problemów.

Logiczne, by problemy związane z przeniesieniem rozwiązywać kolejnym przeniesieniem Tongue

Przeładowanie strefy DNS powinno było pomóc, jeśli ktoś skorzystał z wpisu w hosts to również proszę o sprawdzenie bez tego sposobu.