Kanciapa: historie nieprawdziwe
Sprawy przenosinowe - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Sprawy techniczno-organizacyjne (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-7.html)
+--- Wątek: Sprawy przenosinowe (/thread-238.html)

Strony: 1 2 3


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 23.06.2014

Bo na starej kanciapie już nie stoi forum, ale *jakąś* stronę pokazuje (stronę z błędem "nie znaleziono").


RE: Sprawy przenosinowe - Szmer - 25.06.2014

Powiększyłem awatary. Dajcie znać, jeśli przegiąłem, bo mam teraz względnie duży monitor Tongue


RE: Sprawy przenosinowe - Szmer - 25.06.2014

Wnioskuję o wprowadzenie poprawnej strefy czasowej w szałtboksie i wgranie loga: http://pl.tinypic.com/r/2mhc47t/8 Sam tego nie mogę zrobić.


RE: Sprawy przenosinowe - Ojciec Ted - 25.06.2014

Jak się tutaj centruje wyrazy?


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 25.06.2014

Szmer: dam ci dostęp FTP jak postawię serwer. Mam nadzieję, że niedługo.

Ted:
Kod:
[align=center][/align]
Masz od tego ikonkę w edytorze.


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 27.06.2014

Jeśli tak jak mnie wkurzało was, że przy wysyłaniu posta jest domyślnie zaznaczona subkrypcja wątku na e-mail, to mam dobrą wiadomość: wyłączyłem to (wymagało modyfikacji na surowej bazie danych). Już dodane subskrypcje możecie sobie pousuwać w panelu użytkownika.


RE: Sprawy przenosinowe - Ojciec Ted - 27.06.2014

Wczoraj prawie cały dzień mi się kanapa nie wyświetlała. Podobne zdarzenia miały miejsce już wcześniej. Czy dalej muszę się liczyć w możliwością występowania podobnych problemów, czy wszystko zostało już uporządkowane i naprawione?


RE: Sprawy przenosinowe - Czerwony - 27.06.2014

Co to znaczy "Nie wyświetlała"?


RE: Sprawy przenosinowe - Ojciec Ted - 27.06.2014

Gdy włączałem kanciapę z zakładki, wyskakiwał error.


RE: Sprawy przenosinowe - Szmer - 28.06.2014

Mnie dość regularnie męczą przekierowania na stary serwer (chociaż wszystko jest tam już usunięte, łącznie z wpisem strony na moim koncie hostingu, o wpisie DNS nie wspominając) i błędy 502, które mogą być z nowego serwa - bo nie wiem.