Kanciapa: historie nieprawdziwe
Nieobecnosci ogólne - Wersja do druku

+- Kanciapa: historie nieprawdziwe (//kanciapa.pbf.net.pl)
+-- Dział: Kanciapa (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-3.html)
+--- Dział: Sprawy techniczno-organizacyjne (//kanciapa.pbf.net.pl/forum-7.html)
+--- Wątek: Nieobecnosci ogólne (/thread-212.html)

Strony: 1 2


RE: Nieobecnosci ogólne - Szmer - 21.11.2015

A kiedy jest szansa, że to chwilowo się skończy? Rolleyes


RE: Nieobecnosci ogólne - Andrij - 21.11.2015

Może za tydzień


RE: Nieobecnosci ogólne - Saint/Pisces Aphrodite - 18.03.2016

W piątek mnie nie będzie. Sad Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że nie doprowadzicie do upadku państwa pod moją nieobecność.

1. Jeśli nikt nie będzie miał jakiś negatywnych uwag zgadzam się na publikację tego wysępienia: http://kanciapa.pbf.net.pl/thread-606-post-6882.html#pid6882

Ewentualne drobne korekty nie zawierające propagandy demokratycznej możecie spokojnie wprowadzać.

2. Moja nieobecność nie daje nikomu prawa do przepychania niekonstytucyjnego dekretu, czy też ustawy o nadzwyczajnym sposobie prawodawstwa i organizacji państwa.

3. To samo dotyczy wprowadzania gospodarki wojennej bez wcześniejszego zbadania jej konstytucyjności przez Sąd Najwyższy.

4. Natomiast przyklepują co tam zdecydujecie w sprawie cenzury.


RE: Nieobecnosci ogólne - Czerwony - 19.03.2016

Mam dzisiaj i jutro małe przyjątko, więc pewnie będzie mnie mniej. Sugeruję aktywność na linii gracz-gracz zamiast gracz-MG Tongue


RE: Nieobecnosci ogólne - UłanoHusarz - 22.03.2016

Mogę w najbliższym terminie wykazywać o wiele mniejszą aktywność, sprawy rodzinne.


RE: Nieobecnosci ogólne - pajęczyca - 24.03.2016

Domyślam się, że w święta nie będzie tutaj i tak nikogo ale do wtorku obecność ograniczona.


RE: Nieobecnosci ogólne - Czerwony - 24.03.2016

Tak tak, moja też.

Ale tura skończy się w weekend, zgodnie z planem.