Ankieta: Czy powinien być włączony system reputacji na forum?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
50.00%
4 50.00%
Nie
0%
0 0%
Tak, ale bez minusowania
50.00%
4 50.00%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Pytania i problemy
#1
Proszę pisać tu w wypadku jakichś wątpliwości czy kłopotów z działaniem forum.
Odpowiedz
#2
Nie pamiętam, czy poprzednia kanciapa też stała na SMF, ale jeśli tak to ten skrypt forum używa bardzo słabego algorytmu hashowania haseł. Dla własnego i naszego bezpieczeństwa proszę cię, byś wszystkie swoje kopie bazy danych skasował możliwie szybko.
Odpowiedz
#3
Nie brałem stamtąd bazy użytkowników, tylko posty, fora i tematy. A stała na MyBB.
Odpowiedz
#4
Tzn. użytkownicy są w tej samej bazie, więc jak pisałeś o kopii to zrozumiałem, że chodzi o całość. Ok.

Tutaj z rozmysłem ustawiłem sobie inne hasło od zwykle używanego.
Odpowiedz
#5
No tak, miałem na myśli tabele. Tak w ogóle to na każdej stronie powinno się mieć inne hasło. Ja tego w zasadzie przestrzegam i mam wypchaną szufladę cholernym milionem karteczek z mocnymi hasłami do różnych stron Tongue

Dzięki za zwrócenie uwagi na problem BTW, dobrze wiedzieć.
Odpowiedz
#6
Nie miałbym do tego zdrowia. Mam dwa hasła, jedno do stron "bezpiecznych" tj. co do których wiadomo jakie stosują zabezpieczenia i że są one silne, drugie do pozostałych. Kiedyś się zbiorę i napiszę dobry menedżer haseł, bo wszystkie obecne albo są do niczego, albo przeszły na chmurę a hasła to coś, czego w chmurze umieszczać nie będę Tongue
Odpowiedz
#7
Cytat:nie jest dozwolone zakładanie tematów typu \"Quo Vadis, Kanciapa?\", \"Zamykamy kabarecik?\" albo \"Gra umarła, co robimy?\", czyli mających na celu wyłącznie narzekanie i burzę mózgów

W tych tematach bardzo rzadko pojawiało się narzekanie, burza mózgów owszem. Natomiast chciałbym zapytać, co z tematami faktycznie służącymi do narzekań, np. ROSWG Tongue
Odpowiedz
#8
ROSWG to jakiś obcy nam zwyczaj, którego bym nie dopuszczał. Niech Wisznu zrobi miejsce na klub Anty-on. W sumie zresztą istnieje już mój temat w tym duchu Tongue
Odpowiedz
#9
Mam uprawnienia moderatora czy użytkownika? Nie mogę moderować postów pod działem. Muszę się logować na Pyralginę do tego?
NO, GDZIEŚ TAK BĘDZIE, KOŁO TEGO.DodgyDodgy
Odpowiedz
#10
Hm. Opisz dokładniej, czego nie możesz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości